duz arazıde tunel

aslanbey

Bilgili Üye
Uçmuş ve mayhem ustalar nerdesiniz yorumunuzu bekliyorum

akyol

Bilgili Üye
gerçekten bahsettiğiniz şekilde bir tünel varsa ve eski yerleşim bölgesi ise iyi bir cubukcu ustalarında söylediği gibi bunu çok rahatlıkla çözecektir sizin yapmanız gereken çubukla tünelin sonunu tespit ederek orada çalışma yapmak muhtemelen ya kaçış tünelidir yada kilise mhseninine kadar gidersiniz tabi ilk açanlar yoklmadıysa sonuna kadar dostum

mayhem

Co Admin
Co Admin
hava akımı varmı içerde Bir bakın karanlıkta hareket etmeyin giricekseniz . merdiven veya içerde yazı kapalı alan yazı görürseniz çözelim öyle devam edin nedir ne değildir çözmeden zor . Bölgeye göre hareket et doğu kısmı ise tehlikeli olabilir yapı özenlimi örme yermi basit bir dünelmi giriş nasıl kemerlimi düz ayakmı iniş çıkışlımı yer çok eksiğimiz var aslanbey .

Jookerturk

Bilgili Üye
Telefon ışığı ile girmeyin sakın. İyi bir aydınlatıcı ile bakın. YouTube ta telefon ışığı ile girenleri gördüm çok aciz durmada idiler.

aslanbey

Bilgili Üye
mayhem akyol ustam tunel kesme taslarla yapili taslar elimizde var tuf tas giris kapaginda imis bu tuf tunalin tavanida ayni sekil kesme tuf nevsehir peri bacalari gibi bisey 30 mt tunel sonra duz gidiyo sonra viraj yapiyo 5 mt virajdan sonra sonra oda degerli baktik gumus verdi haci amcanin dedigine gore selcuklu paralari falan bulan olmus kup ile sizce burasi hangi doneme ait bu girecegimiz yer kilise falan mahsenimi biz odanin onunden acicaz tunele girmeyecegiz tunelde degerli malzeme varmidir sizce bilginiz varmi

akyol

Bilgili Üye
dostum tünelde bişey varsada tünel duvarlarında vardır duvarları iyice kontrol edin ayrıca tespitleriniz doğruysa odayı bulmuşsunuz daha ne bekliyorsunuz

aslanbey

Bilgili Üye
mayhem ustam googlede arastirdim biraz bizan mahsen tipi oda mezar diyor bu odalardan birsey cikarmi ustam

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bir vidio çek resimle yapıyı bir görelim içerde değerli tespiti zor olur kapatılmış alan oda saklantı varsa bi ihtimal iyi bir araştırma yapmadan zor şudur demekte yanlış olur .