Duyuru - Sunucu Güncelleme

Koray Kor

Admin
Administrator
Merhaba,

Tam olarak ilgili konu içinde yazmışsınız. Sunucu güncellemesinden sonra sağlıksız çalışıyordu. şuan kapalı hata giderildiğinde açılacaktır.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Merhaba,

Tam olarak ilgili konu içinde yazmışsınız. Sunucu güncellemesinden sonra sağlıksız çalışıyordu. şuan kapalı hata giderildiğinde açılacaktır.
aktif olarak kullandığım bir yer
hata giderildikten sonra daha fazla seçenekli yeni versiyonunu görmek isterim doğrusu
yardım lazımsa gelelim hocam
:D

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Koray Kor , nikimin üzerine çift tıklayıp "kullanıicilar" sayfama girdiğim zaman sayfanın darmadağın olduğunu görüyorum
aynı bekar evi gibi
çöz artık şu problemleri gardaş bak yardıma gelelim dedim kabul etmedin
webmasterler grevde midir nedir hacım ???

Koray Kor

Admin
Administrator
sayfayı yenilerseniz hata tekrar etmez. bunlar sanırım önbellekte kalma eski hatalar. biz yinede bakıyoruz

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
@Koray Kor şu yerdeki açılır pencerede faydalı seçenekler mevcuttu neden kapattınız anlayamadım
artık sadece yeni üyeler görünüyor

Ekli dosyayı görüntüle 231558

Ekli dosyayı görüntüle 231559
Merhaba,

Koray Kor dostum şu kısmı düzeltin artık cidden benim çok kullandığım bir kısımdı

Kamhi Leonard

PiSaGoR
O kısım benimde çok kullandığım bir kısım ve neden kaldırıldığını tahmin etmiyorum ama eski konuma getirilmesi önemle rica ediyorum
Hani başka kutucuklar olarak sitenin farklı yerlerinde görülse neyse de
Tamamen iftihar tablosu bir sitede kaldırılması demek bence bir bitkinlık var demek @Koray Kor sıkıntı nedir ?

Son düzenleme: