Doğalmıdır? Odamıdır?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kurumuş şelale ve güzel bir bölge. Bu resimle bir şey söylemek zor amma şelalenin döküldüğü o yuvarlak taş çok güzel duruyor. Cihazla taşı ve çevresini kontrol etmekte fayda var. Bol bol uzak yakın ve çevre resimleri çek de biraz antrenman yapalım bu aralar böyle güzel konu pek yok. Hayırlı forumlar

sepetkaya

Editör
Usta bana pek doğal gelmedi arazı yapısı dolayısıyla yer müsait, sağda belirgin yerin üstünde mihap var desem hayalci olurum, ama kaya kesim bariz...tam karşıdan uzak yakın foto varsa ne olduğu net görülür diye düşünüyorum...

toyalp

Süper Moderatör
Ayrıca o çekik gözlü eşkiyaların reisi olabilir bak atından inmiş odasına bakıyor. Yanında da atı var at malına bakıyor olmalı baktığı noktayı uzak yakın resimle. Arka tarafta biri daha var onları da resimle. Adamın ayağının hemen önünde düz bir taş var onu da resimlemeyi unutma. Hayırlı forumlar.
Ekli dosyayı görüntüle 228577

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Yeri gelmişken bilgi amaçlı bir iki cümle laf etmek istedim.Ustalar burayla ilgili tesbitlerde 2 ,3 adet açılmış kaya mezarlara rastladım.mezar kapatma daki kullanılan taş kalınlığı yine mezar yontulurken çıkan malzeme ile kapatılmış ve kapak kalınlığı 1 ile 1,5 mt ye yaklaşmaktadır. Mezar tesbiti ne tokmakla ne balyozla yapılması mümkün değildir.Bilginize

Son düzenleme:

toyalp

Süper Moderatör
Kayalarda yeşermiş ağaçların tamamını kes benim neler gördüğümü anlarsın. O koskoca aslan mısır piramitlerinde bile yok galiba. Tamamını görmek güzel olurdu. Çok güzel görsel ellerine sağlık. Bu arada unutmadan başlayacaksan üst kısımdan başlamanı tavsiye ederim. Alt taraflar biraz karışık görünüyor. Hayırlı forumlar