Doğal mı?

Ledun

Bilgili Üye
yer çok güzel.dediğim gibi acele etme.işinden gücünden de olma.böyle sürekli araştırma yap.ileride ustalaşırsın.güzel bi hobidir.zaten zamanla tecrübe sahibi olursun.ben resime baktığımda orasının insan eliyle düzenlendiğini görüyorum.daha önce kimse arama yapmadıysa mutlaka bir şeyler vardır..rastgele.geç oldu.gene yardıma ihtiyaç duyarsan sitede ustalar sana yardımcı olurlar.ama kimseyi yanına çağırma.burada her çeşit insan çıkar karşına .dikkatli ol...hadi sağlıcakla.allah işini rast getirsin.
Tecrube guzel seyler yazdiriyor.
Ustamizin her kelimesine bende istirak ediyorum. Buyuk sozu dinleyen buyuk olur.

Babaa

Yeni Üye
yer çok güzel.dediğim gibi acele etme.işinden gücünden de olma.böyle sürekli araştırma yap.ileride ustalaşırsın.güzel bi hobidir.zaten zamanla tecrübe sahibi olursun.ben resime baktığımda orasının insan eliyle düzenlendiğini görüyorum.daha önce kimse arama yapmadıysa mutlaka bir şeyler vardır..rastgele.geç oldu.gene yardıma ihtiyaç duyarsan sitede ustalar sana yardımcı olurlar.ama kimseyi yanına çağırma.burada her çeşit insan çıkar karşına .dikkatli ol...hadi sağlıcakla.allah işini rast getirsin.
Allah'a emanet ol ustam sen de yardımını esirgeme benden hayırlı geceler Allah rahatlık versin

Ledun

Bilgili Üye
Teşekkür ederim ustam şimdi anladım. Şimdi size alanın geniş açılı fotografını atacam birde fotografta işaretlediğim taş artının olduğu taş. Alanı daha rahat görmeniz için teşekkür ederim Ekli dosyayı görüntüle 289176
Burayi yorum yaptiktan sonra gordum.
Kardasim burasi eski sistem bir tumulus. İnsallah islem.gormediyse size nasip olur.

Babaa

Yeni Üye
Burayi yorum yaptiktan sonra gordum.
Kardasim burasi eski sistem bir tumulus. İnsallah islem.gormediyse size nasip olur.
Attığım fotograflar hep aynı alanda ustam. Nasip kılmışsa mevla gelir bizi bulur hayırlısı ile?

Ledun

Bilgili Üye
Cizilen bu sekli yanlis anlama.
Odalar kayalarin altinda degil.
Kayalarin arkasimdaki alanin altinda bu sekilde.
Burada kesit olarak cizmeye calismislar da pek olmamiş.