Doğal mı işlem mi

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Değerli abilerim bu görüntülerdeki kayada işlem mi var yoksa doğal oluşum mu bilgilerinize sunuyorum
İkilemde kaldım ben. İşaret olduğunu varsayarsak bu ana işaret bir silsilenin başlangıcı ve bunun devamı olmalı. Nereye bakıyor ? Karşı cephenin resmi varmı ? Birde resme doğru bakınca sol tarafta neler var ?

kurtalan

Member
Sol tarafında buna benzer ama biraz küçük bu şekillerde bi kaya daha var ama onda bu tarz şeyler yok arkası düzlük resmi çektiğim ön tarafı bi sürü kayalık bi emare yok kayalarda

kurtalan

Member
Bu kaya resme bakınca bir adım sağında duruyor. alt sağda bir çift göz var gibi birde büyük kayanın yüzeyi sıvanmış gibi delikler çıkıntıların bazıları. bazı yerlerde tok ses çıkıyor

Ekli dosyalar

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
kardeşim merhaba ,

öncelikle hoş geldin .

attığın resimler lapya doğal oluşumlardır. bu tür kayaç yapısı hemen adana dolunun bir çok yerinde mevcut .

resimlerde bir işçilik göremedim . araştırmaktan vaz geçme ve araştırmaya devam et. selametle.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Çok zor bir kaya yapısıdır bu, insanı çok aldatır. Kendisinde bir şey olduğunu düşünmüyorum fakat güzel tek tek alanı..
Rastgele kardeşim...

carsambali

Bilgili Üye
işçilik görünmüyor,doğa gezilerine devam...

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Durmak yok yola devam

kurtalan

Member
Teşekkür ederim yardımlarınız ve bilgileriniz için kardeşlerim. Bana öyle denk geldi hoşuma gitti birde ümitlendim açıkçası bir sorayım dedim :) ama olsun yeni şeyler her zaman iyidir