doğal değil galiba bu

bestami

Aktif Üye
şu çizdiğim yerleri bir cihaz ile yoklayın bakalaım, çizdiğim yerde taşlaar örülü gibi, çarpı attığım yerde horasan a benziyor detaylı inceleyiniz rast gele inş

Ekli dosyalar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili Efendi 51 kardeşim 3 resim doğal değil Bu alanın iyice bir araştırılması gerekir oradaki taşıtlardaki işçilik gayet belli oluyor bu arada sevgili Bozoklu ustamız Sağ olsun ehteyarlamış galiba:D gözleri görmeyi:cool::D Bu arada ustama sevgiler saygılar dilerim

Efendi51

Bilgili Üye
Sevgili Efendi 51 kardeşim 3 resim doğal değil Bu alanın iyice bir araştırılması gerekir oradaki taşıtlardaki işçilik gayet belli oluyor bu arada sevgili Bozoklu ustamız Sağ olsun ehteyarlamış galiba:D gözleri görmeyi:cool::D Bu arada ustama sevgiler saygılar dilerim
@dardanos ustam buralar ilgiyi hakediyor, sizinde ilginize teşekkür ediyorum, daha güzel şeyler paylaşmak umuduyla Allah a emanet olunuz abim, ayrıca avatar resmini incelediniz mi? burası da bizim radarımızda gözlemliyoruz inşallah abim orda ne var ne yok bir bakarsanız

Karanlik23

Yeni Üye
Oluşum gibi duruyor konglomera yazınız google e çıkan sonuçlar ile karşılaştırınız. Ne demek istediğimi anlayacağınızı umuyorum. Kolay gelsin hayırlı geceler

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@dardanos ustam buralar ilgiyi hakediyor, sizinde ilginize teşekkür ediyorum, daha güzel şeyler paylaşmak umuduyla Allah a emanet olunuz abim, ayrıca avatar resmini incelediniz mi? burası da bizim radarımızda gözlemliyoruz inşallah abim orda ne var ne yok bir

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili Ustam teşekkür ediyorum avatarını gördüm Çok güzel yer yalnız hangi medeniyete ait bilemiyorum bölge neresi acaba Tabii mahsuru yoksa söyleyebilirsen söylersin yalnız biraz zor işler bunlar sizin de bildiğiniz gibi medeniyet işleri kolay olmuyor yine de şansınızı denemeye değer kesin olan tarihi çok eski tam bir pagan kokuyor