Dikdörtgen oyma

define48

Aktif Üye
Selam alekim ustalarım isaret dikdörtgen seklinde fakat ici V seklinde daralıyor yönü kuzey isaretin ic derinliği 8 cm uzunluğu 40 cm eni 12 cm üstünde kare seklinde fazla derinligi olmayan bi sekil daha var

ağrı

Aktif Üye
Görüntüsü aldatıcı ama şahsen doğal gibi bu taş yarılmış yanındaki diğer parçaya bak birbirini tamamlıyormu

define48

Aktif Üye
Görüntüsü aldatıcı ama şahsen doğal gibi bu taş yarılmış yanındaki diğer parçaya bak birbirini tamamlıyormu
Tas dogal zaten isarete bak usta büyüt bi daha bak ölcüleri bile yazdim
Bütün resimlere baktınız ve bu isarete dogal olusummu dediniz

ağrı

Aktif Üye
Tas dogal zaten isarete bak usta büyüt bi daha bak ölcüleri bile yazdim

Bütün resimlere baktınız ve bu isarete dogal olusummu dediniz
Herzaman şahsen bence kelimelerini kullanırım ustam yani görüntüsü güzel ama bana doğal gibi geldi

ağrı

Aktif Üye
Emin ol öyle şeyler görüyoruz ki bir noktadan sonra en ufak şüpheye bile direk doğalı yapıştırıyoruz işarettte hiç kuşku olmamalı şahsi fikrimdir murç izleri tamamen kaybolmaz

define48

Aktif Üye
Emin ol öyle şeyler görüyoruz ki bir noktadan sonra en ufak şüpheye bile direk doğalı yapıştırıyoruz işarettte hiç kuşku olmamalı şahsi fikrimdir murç izleri tamamen kaybolmaz
Tamam usta sen dogal diyosan dogaldır sagolasın

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Bu alan kesin olarak mezarlık alanıdır.
Bu işareti sunak olarak değerlendiriyorum, asıl sorun şu ki medeniyetini heniz tespit edebilmiş değilim.
İstanbul, İzmit, Bursa, İzmir ilginçtir Ankara' da bile karşılaştım bu işaretle.
Boyutlar değişse de şekli değişmiyor, net olansa kesin olarak mezarlık alanda bulunuyor olması.