Dikdörtgen Oyma...

palaks

Aktif Üye
kare oyma dediğin yerde bi işçilik göremedim doğaldır, ama ben ne kadar doğal desem de sen çalış o bölgede sonunda boşa çalıştığını anlayınca buda sana bir tecrübe olur rastgele :244:

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
kare oyma dediğin yerde bi işçilik göremedim doğaldır, ama ben ne kadar doğal desem de sen çalış o bölgede sonunda boşa çalıştığını anlayınca buda sana bir tecrübe olur rastgele :244:
Sevgili ustam ben bu fotoğrafları çalışmak için atmıyorum. Birbirinden farklı bir çok konu açtım ve şimdiye kadar hiçbirinde çalışmadım. Kolay kolay çalışmaya geçmem de. O kısım benim için en son yapılacak işlerdendir. Amaç sitenin zenginliğine zenginlik katmak. Benim konularımı bir delinin objektifinden çıkmış fotoğraflar silsilesi olarak görebilirsin.

Değerli gözlerin doğal diyorsa doğaldır o zaman ne denir?

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Bu siteye geldiğim günden bu yana kimseye böyle ani bir çıkışta bulunmadım. Sana niye böyle yaptım anlamadım. Çok pişmanım. Özür dilerim.

Sevgiler.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli kardesim,
En alttan 2nci resimde ZEHRA yazisinin saginda guzel bir yilan var. Kabartma. Baska seylerde var.
Yilanin oldugu yeri guzelce resimle.

Aslinda cok sey var bu kayalarda, yerin herseye musait zaten. Keske imkanin olsa da her yeri islayarak parsel parsel resimleyebilsen. Yakin resimleri de cekmeyi unutmayin insallah.

Cepten cizgi cizmeyi beceremedim. Yapabilirsem isaretlerim insallah.

A-R-E-S

Member
Ekli dosyayı görüntüle 138260
Bunlari goren yokmu yahu?
Yalvaririm biri ben goruyorum desin kendimden suphelenmeye basladim.
Ustam uzaklarda arama.gozlerim beni yaniltmiyorsa burada daha onceki paslastigin urartu kabartmalarina cok bnzer ,yuksek ihtimallede o medeniyete ait biraz tahrip olmus kabartma mevcut .orada bir mezar var.
Calisma yapmiyorum demissin.
Wallaha yap,icim gitti cok ii yer ya .

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
BulursamKader25 ben de cepten girdiğim için göremiyorum ustam. Gerçi bilgisayar olsa da pek bşr şey fark etmeyecek. Usta gözü yok bende.

Dikkatle incelerim. Yer dediğin gibi her şeye müsait. Bunu zaten diğer konulardan da anlayabiliriz. Hepsi bu kayalıklarım farklı bölgelerinde. O yüzden her noktayı incelemek istiyorum. :)

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

A-R-E-S

Member
Usta bende cepten giriyorum .ustalkla alakasi yok galiba telefonla alakali bi durum .

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 138260
Bunlari goren yokmu yahu?
Yalvaririm biri ben goruyorum desin kendimden suphelenmeye basladim.
Ustam uzaklarda arama.gozlerim beni yaniltmiyorsa burada daha onceki paslastigin urartu kabartmalarina cok bnzer ,yuksek ihtimallede o medeniyete ait biraz tahrip olmus kabartma mevcut .orada bir mezar var.
Calisma yapmiyorum demissin.
Wallaha yap,icim gitti cok ii yer ya .
Oraya çıkıp gözlerimi dikip iyice bakmam ve karış karış dokunmam lazım ustam. Benim en büyük zevkim bu. İçlere kadar inip izleyip çıkmak. Tarihin kokusunu her yerimde duymak. :) İnsanevladının her zaman ikincil bir seçimi olur tabii ki. ;)

Sevgiler.

timur964

konularim
Kullanıcı kıymetli kardeşim bir önerim var yatay oluşundan öturu sağında ve solunda araştırma yapman hayırlısı işallah

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı kıymetli kardeşim bir önerim var yatay oluşundan öturu sağında ve solunda araştırma yapman hayırlısı işallah
İncelerim ustam. Sağ ve sol yanı senindir. :) Zaten daha detaylı fotoğraf getireceğim. Yerin ne kadar riskli olduğunu artık söylememe gerek yok herhalde. Konulardan anlaşılıyor. :)

Sevgiler.

timur964

konularim
İncelerim ustam. Sağ ve sol yanı senindir. :) Zaten daha detaylı fotoğraf getireceğim. Yerin ne kadar riskli olduğunu artık söylememe gerek yok herhalde. Konulardan anlaşılıyor. :)

Sevgiler.
oymanın yapıldığı yer yüksekli konumu korunaklı ve amaç hesaplanarak yapılmış hayırlısı işallah kardeşim