Derin mevzu

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Daş kebabı ve hertürlü mangal kar kış bahar yaz emrinde lakin mantar için bu ay için söz verebilirim buarada ben sizin için o kadar zahmete katlanayım üşenmeden mangalları yakayım etleri pişirip götüreyim üstüne birde çay demliyeyim
bu mangal ve ikramın üstünede çayın yanında leblebi niyetine lesbos gider yani ? bölgeyi iyi seç mangal için ?

Son düzenleme:
..bu durum cok ilginc..eski alinti haber vs takilmayin icerik ilginc..

Hz. İsa’nın eşi ve çocuklarına ait olan lahitler, kaçırılmış durumda. İddialara göre bu lahitler, Cehennemağzı mağaralarında tadilat var gibi gösterilip, uluslararası kaçakçılık şebekesine verilmiş. Lahitlerin buradan Yunanistan?a oradan da Vatikan?a gönderildiği belirtiliyor?”

Ekli dosyayı görüntüle 239022

1-Bir rivayete göre Hz. İsa’nın eşi ve çocuklarına ait olan lahitlerin Kdz. Ereğli’den kaçırıldığı haberleri doğru mudur? Bu konuda başlatılan bir soruşturma var mıdır?
“2-Kdz. Ereğli’den kaçırıldığı iddia olunan bu lahitler Kültür ve Turizm Bakanlığı envanterinde kayıtlı mıdır?".. “İddia olunduğu gibi bu lahitlerin kaçırılması olayına karışan Bakanlığınız nezdinde veya diğer kamu kurumlarında çalışan devlet memurları var mıdır?”
“AZİZLER ŞEHRİ: EREĞLİ”
Ben karadeniz ereğlide yaşıyorum küçük bir şehir ve cehennem agzı mağaralarıda etkileyici bir yer 3-4 maparadan olusuyor, yer altına girilen var delikten giriyon aşada kocaman sabiryer ve su var. Diğeri şse ağzı açık bir mağara mozaikler ve herklün yattıgı yatak var deniliyor. Ciddi değişik biryer. Ama hz isa lahiti gibi
Birsey ilk defa duydum. Ama belediye baskanı cok ugrastı deniliyor bu işlerle. Hatta 1-2 sene önxe civar köyde 6-7 bin senelik yaşantı bulunsu. Mısırdan önce yani. Ve ben ordan şüpheleniyordum. İçerisi kocamn girişi büyük koyunların yattığı bir indi. Eski insanların oraajnı bos bırakmadıgına emindim ama elimden birsey gelmedi. Artık çevrelerde arastrmak yapmakta fayda varmı onu bilmem lazım