Define yeri öğrenmek için dua???

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Düşünsene sana vermiyorlar dua demeyimde bu işim püf noktasını :) Dünyadaki herkes sırtında bir çuval altınla geziyor ama sana söylemiyorlar.
Naparsın o zaman :)
Valla varsa böyle birşey bana vermeseler
Şakasız söylüyorum çok pis küfür ederim :zuhaha:
Gönül koyarım oyun bizancilik yaparım:)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Aslında en güzel dua, sakin bir yerde gönülden geçeni Allah'tan istemektir,Arapça değil,kendi öz dilinlle
canahmed en güzeli nedir bilirmisin
Kendisi başta olmak üzere ailesi için kendisi için hayırlı olanı dilemektir ...!!!

Ben yıllardır bu işlerle uğraşırım
Kendi yapmış olduğum ar-ge lerde iyi kötü
Bir yerler açtım
Bir çok çalışma yaptım
Ufakta olsa buldum
Elinde konumu olan kişilere bu sitede olanlarda dahil yer açtırdım mutlu sona ulaşınca
Canlı canlı bana resimler geldi
Bu site dışında yardımcı olduğum
Yine mutlu sona ulaşan bir çok kardeşimin buldukları malzemelerinin görüntü videoları hepsi var bende ..

Yine kendi imkanlarıyla
Bu sitede olsun başka sitelerde olsun bir çok kişinin tahmin bile edemecegi ürünler üzerine gidip inceleyip resimleme inceleme yapmisligim var

Uzun lafın kısası
Benim hep ettiğim bir dua var
Rabbim beni bozacak parayı hazineyi bana nasip etmesin
Benim ve ailem için hayırlı olanı nasip etsin

Belkide bu sebeptendirki
Bu işlerde onlarca eser elime gelmesine rağmen herşey taş tamam satış olacağı anda
Bir aksilik oluyor isim rast gitmiyor..
Varsın gitmesin istemem de
Zaten artık karar verdim kimsenin işiyle uğraşmam ugrasmiyorumda kime iyilik yaptıysan birde üstüne tepik yedim
Yanlış anlaşılmasın ben eksper yada aracı deyilim bana bu yollarla gelenleride kırarım bilginize ...

Eweress

Aktif Üye
Merhabalar sayın dostlar ve ustalar.

Ama rüyada ama başka türlü define yeri

öğrenmek için bir dua veya ayet bileniniz varsa paylaşabilirmi ?
Bunu yapabilmen icin dini ilimlerin tam olmasi lazim ve ladün ilmiyle olur bu ilim peygamberlerde vardi

canahmed

Member
canahmed en güzeli nedir bilirmisin
Kendisi başta olmak üzere ailesi için kendisi için hayırlı olanı dilemektir ...!!!

Ben yıllardır bu işlerle uğraşırım
Kendi yapmış olduğum ar-ge lerde iyi kötü
Bir yerler açtım
Bir çok çalışma yaptım
Ufakta olsa buldum
Elinde konumu olan kişilere bu sitede olanlarda dahil yer açtırdım mutlu sona ulaşınca
Canlı canlı bana resimler geldi
Bu site dışında yardımcı olduğum
Yine mutlu sona ulaşan bir çok kardeşimin buldukları malzemelerinin görüntü videoları hepsi var bende ..

Yine kendi imkanlarıyla
Bu sitede olsun başka sitelerde olsun bir çok kişinin tahmin bile edemecegi ürünler üzerine gidip inceleyip resimleme inceleme yapmisligim var

Uzun lafın kısası
Benim hep ettiğim bir dua var
Rabbim beni bozacak parayı hazineyi bana nasip etmesin
Benim ve ailem için hayırlı olanı nasip etsin

Belkide bu sebeptendirki
Bu işlerde onlarca eser elime gelmesine rağmen herşey taş tamam satış olacağı anda
Bir aksilik oluyor isim rast gitmiyor..
Varsın gitmesin istemem de
Zaten artık karar verdim kimsenin işiyle uğraşmam ugrasmiyorumda kime iyilik yaptıysan birde üstüne tepik yedim
Yanlış anlaşılmasın ben eksper yada aracı deyilim bana bu yollarla gelenleride kırarım bilginize ...
Aslında 2 çeşit dua var kardeş,1 canın ne isterse özünden Allah'tan istemek, önceden bunu yapardım,kabul de olurdu,2. Si dediğin gibi hayırlı olanı dilemek, olması gereken de bu zaten.

Y2J

Aktif Üye
Selamun Aleyküm

Elimdeki kaynaklara bakınca evet böyle uygulamalar var. Sıkıntı şu duadan çok davet tarzı şekilde. Örneğin elimde sahih bir İstihare var. Abdestli bir şekilde Yasin suresinin tılsımını sağ eline yazıp üzerine 3 tane Yasin suresini okuyorsun yatarsın. Rüyanda Yasin suresinin görevlileri gelir her ne istersen cevap verir. Çeşitli İstihare tılsımları, vefkleri mevcut. Bu işinler sıkıntılı olduğundan herkes yapamıyor.

Dua kısmına gelince, bu durum senin Allaha yakınlığınla ilgili. Sen 5 vakit namaz kılmıyorsan, haramlardan kaçınmıyorsan çok zor be kardeşim. Duan makbul bir zat olman lazım.

Zenginlik istiyorsan Erbaini İdrisiyye isimlerini tavsiye ederim.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Temiz kalp sahibi insanlar bazı dualar biliyordu.Bana dediler ki okuduk uyuduk tam yerini ve ne olduğunu gördük gittik aldık ama nasip olmadı yiyemedik yakalattık dediler.Sonra bir daha kalkışmadık dediler.Nasipten ötesi yok.
Duası neydi diye hiç sormadım.Çünkü o zat vefat etti kaç yıl evvel.Allah Rahmet eylesin çok temiz saf güzel biriydi.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Senden allah razı olsun güzel insan
Umarım bizi yanlış anlamamışsındır
Mizah yaklaşımıyla kendi aramızda anlatmaya çalıştık..

Bu işlerde emek ister gayret ister çaba ister
Nasip meselesi rızık meselesi
Sen cabani emeğini esirgeme
Allah c.c uygun görür ise seni nasiplendirir
Yok sana hayırlı olan deyilse
Işte o zamanda asi olma ..

Herseyde bir hayır veya şer vardır
Rabbim hayırlı olanı kişinin yüreğine gönlüne göre vermesi dileğiyle...

JWJohnWick

Member
"El Afak" murada giden yolda tertipler mevcuttur. Mücereptir fakat ehline yani ehli olmayan bu kulavara girişmesin.

kanije

Bilgili Üye
Muhyiddin el arabi hazretlerinin ve farkli alimlerin bu konuda tertipleri mevcuttur.
Bunlar denenmis ilimlerdir.
Fakat sadece bunlari uygulamak yetmiyor.
İsin sonu nasip,nasip,nasip

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhabalar sayın dostlar ve ustalar.

Ama rüyada ama başka türlü define yeri

öğrenmek için bir dua veya ayet bileniniz varsa paylaşabilirmi ?
Daha önce şöyle bir konu açmıştım.

Neler definedir.buldun ne yapacaksın.satışı yasak izinsiz yasak kaçak satmak haram.dini boyutuna girince içinden çıkılmaz.uzun anlatırım da kafa şişer