Dede yatır sahte mezar

Turko

Uzman
Yavaş acta saçın basın dagilmasin.kahkaha. duymamış oliyim duyulmasinda zaten .içinde yasa butip ciddi mevzulari....bir antik kitap için Manavgat'ta yiğidi 4 parçaya ayırdılar.cenazesi eksik vücut gömüldü..Amman diyim ser ver sır verme..
Kendini ifsaa etcek durumlardan sakinmalisin
Karışma adama 10 numara mahsen lahit etrafı dolu 35 mt net tünel herşey tamam işin %95 bitmiş . Hevesini kırma insanların . Bizim ihtiyacımız olan para pul değil aksiyon çat a pat . Dünya da sadece bize özel bir söz var başka hiç bir millet kullanmıyor. " Ben sana demedim mi la gördün mü " lafı söylenecek aga söylenmez se olmaz . Usta açacak orayı boncuk kurdele takan teyzelere diyecek bunu ben size demedim mi la aha sahte burası malzeme çıktı diyecek . Çok çok olmadı mı tespit Yanlış oldu bir şey çıkmadı mı sıkıntı değil , Sadece bize özel bir kelime dHa var sadece bizim memlekette kullanılır , kısmet. Birde laz ların bir lafı var olmadı mı tespit hatalı mi , ozaman kara kara düşünmeye gerek yok kafaya tokadan başka birşey takmayacaksin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Karışma adama 10 numara mahsen lahit etrafı dolu 35 mt net tünel herşey tamam işin %95 bitmiş . Hevesini kırma insanların . Bizim ihtiyacımız olan para pul değil aksiyon çat a pat . Dünya da sadece bize özel bir söz var başka hiç bir millet kullanmıyor. " Ben sana demedim mi la gördün mü " lafı söylenecek aga söylenmez se olmaz . Usta açacak orayı boncuk kurdele takan teyzelere diyecek bunu ben size demedim mi la aha sahte burası malzeme çıktı diyecek . Çok çok olmadı mı tespit Yanlış oldu bir şey çıkmadı mı sıkıntı değil , Sadece bize özel bir kelime dHa var sadece bizim memlekette kullanılır , kısmet. Birde laz ların bir lafı var olmadı mı tespit hatalı mi , ozaman kara kara düşünmeye gerek yok kafaya tokadan başka birşey takmayacaksin.
Haklısın abi tamamdır bulandirmiyom.takilsin bakalım

Turko

Uzman
Haklısın abi tamamdır bulandirmiyom.takilsin bakalım
Bu benim ilk zamanlar daki işe döndü . Birşeyler var ortam güzel dikili taşlar falan var ama cihaz yok bilgi eksik tecrübe yok fiziksel randuman zayıf . Islem yapacağım kafaya koydum ama ne etsem de ekip kursam adam bulsam yanıma. Elemana dedim burda malzeme var . Nedir bilader dedi aga dedim ağzına kadar dolu oda var . Önce aşşağı doğru sonra ileriye doğru k....z. Tamam mı ? Kem kum ne kadar ki değer mi kaç para düşer adam başı falan. Dedim bilader ağzına kadar dolu paralar takılar heykeller ne ararsan hepsi var Roma malı Hepsi. Valla mı iyimis ozaman yapalım. Ikı ken uç olduk ucken o onu öbürü berikini derken 6 kişi sabaha kadar 7 mt indik baktım su çıkıyor Yarın devam ederiz. Ertesi gün 5 met ileri baktım kaya geldi. Ama nasıl vuruyor lar varya öyle taş mıcır falan hikaye köstebek gibiler. Sordular bilader Nerde Hani . Bilader dedim cinler . Heryer deler malı kaçırdılar. Bilader çarpmasın lar . Çarpar birader Allah korusun yamultur adamı dedim. Bilader canı cehenneme malın mülkün bırakalım ozaman dediler . Bırakalım bilader dedim :) aksiyon çok önemli çat a pat olcak her daim.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Aynı ermeni şuan bir tarikatın dahi ermeni bir hristiyanın mezaarını müslüman sandığını söylüyor.
...
saklı olanlar ile uğraşılacaksa , zirve tepelere , eski ayin tepelerine , kilise ye bakan dik kayalıklara , özellikle kuyulara ve evlere bakılmalı.
...
emeğine sağlık faydalı bilgiler vermişsin
şu yukarıda yazdıkların on numara tespittir
ben de şimdi burada bildiğim bir türbeyi ifşa ederdim ama emin ol anında lince uğrarım
peygamberimizin sancaktarı diye elin bizanslı azizi ziyaret edilip dilekler dilenmektedir
yaw elimde belgesi var bildiğin para mezarı ama ne yaparsın işte

Mal bulanındır

emeğine sağlık faydalı bilgiler vermişsin
şu yukarıda yazdıkların on numara tespittir
ben de şimdi burada bildiğim bir türbeyi ifşa ederdim ama emin ol anında lince uğrarım
peygamberimizin sancaktarı diye elin bizanslı azizi ziyaret edilip dilekler dilenmektedir
yaw elimde belgesi var bildiğin para mezarı ama ne yaparsın işte
Huplet gitsin pipetle kahkaha

Mal bulanındır

Turko ustam bende çok severim adrenalin heyecan aksiyon gizem işlerini.hep mobilden girip yaziyim.busiteyede.emektar bir motorun var.onunla dolasiyom yakın çevreyi açılmış yerleri tarama yapıyom.gozlemliyom..amma iki kişiden fazla hicbiyere gidip dokunup elleyip ARGE yapmıyom.hem dikkat cekmiyo hem termista yada ateşte çay hesaabı..çünkü bilirim ki 3.kisi sürekli akıl karıştırır negatif olur olacak işi olmaz eder..3.kisi diğer iki kişiden vazgeçer amma iki kişi birbirine muhtaçtır yarım elma lokmayla somun iclastik dislastik Zencir ile dişli hesaabı iki kişi iyidir...kanunda maddesi var adı suçlar dahil 3 kişi oldumu direk şebeke muamelesi uygulanır adlı duruma düşersen iki iyidir iyi

codex

Aktif Üye
Arkadaslar her ne kadar oyle bir tespit olsada ora benle Allah arasinda. Kalkip gidipte ne orada islem yaparim nede elimi vururum. Benim deginmek istedigim nokta @mal mulanindir in dedi gibi yillarca hristiyan papazlarini bizlere ermis diye yutturuyorlar. Dini inanclarimiz uzerinden somuruluyoruz. Cok zoruma gidiyor.

sef_er

Operatör
codex ustam, memlekette ulema yokmu, Allah dostlari yokmu, bir heyet olusturup inceleseler olay biter. Diyanet bu kadar önemli konuyu es geciyor, memur zihniyeti yanlistir, ulkede bu sorunlarin çözülmemesi bircok istismara sebep oluyor. Ve hemen her yerde var. Yani adamlar bizi enayi yerine koymuslar.