daire içinde haç, ustaları dinliyorum

baykan

Bilgili Üye
mezarını soruyorsan hemen işaretin altını araştır mezarı bu işaretin altındadır uzaga gitmene gerek yok selametle

Ferdiclk

Member
Kişisel fıkrım ve tecrube dıyelim uzak dur hastalıklı mezar ..İlle gırıcem dıyorsan eldıvensiz dokunma asla birşeye

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Ustam, Harika anlattin. Bizde bütür izahcilara, Agzi Güzel laf yapan diye meshurdur!
Anlattigin gercekse olsa, su ÜLKEDE FAKiR KALIRMI?

Aylardir su sitede okuyor görüyorum! Hayvan Gravürlerinden tut; Cizimlere kadar olmayan bir nesne nesr edilmedi! Birak cizimi vs. Harita dahi sunuldu!

Birak 100 tane örnek vermeyi, bana 1 tane Defineci göster, 3 GEN olan bir isaretten Gömü cikarmis olsun?
Ben timsali olarak 3 GEN dedim, bu diger cizimlerde Aynisidir

Burda siz dahil cok kisi beni krizite edebilir, AMENNA!
Ben, birilerinin gönlü Hos Olsun torba dolsun niyetiyle, gercekleri yazmaktan asla cekinmem!

Hakikat sudurki, siz bu isi bilmiyorsunuz! Bilseniz! asla butür isaretler cözüldü, anlami ifsa edildi demezsiniz!

Kimsenin ilmini, irfanini tartmak gibi bir niyetim asla YOK ve hicbir Zamanda olmayacaktir!

Samimiyetimle yaziyorum, butür isaretlerin asla anlami Define ile alakali degil!!!

Aksini iddia ediyorsan? buyur Kardesim, Hodri Meydan. Ver Bize Cizimlerin sifresini, bizde SENiN SAYENDE ZENGiN OLALIM!

Buldugum Definenin %60 Sana Vermezsem ALLAH BELAMI VERSiN!!!

Burda Maksadim, cingir cikarmak degil.....

ALLAHA Emanet Olun.

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Mal bulanındır

Kendi agzinla söylüyorsun, Arkeologlar Müneccim degil!
Definecilerin Artiklarini topluyorlar diye ifade buyuruyorsun!

Kaptan-i Derya Sinek Pasa ile, Haci Bayram Veli Hz.lerinin bir menkibesini Okumanizi tavsiye ederim Azizim!

Laf ebeligi yapacak degilim!

Definecilerin Tahrip etmedigi bir Doga, Yakip Yikmadigi Antik Kent, Harabeye cevirmedigi nede Mezarlik Kaldi!
Manastirlar - Hipodrumlar - Anitlar - Nede Surlar Kaldi.... Bununlada ögünüyorsun!

Eger Beni azicikda olsa anlamaya calissaniz, bir nebzede olsa hak verirsiniz!

Ben Burda düsman degil DOST kazanmaktan yanayim! Seni tanimam ve bilmem!
Hasmim degilsin Arkadasim degilsin.....

Tekrar yazayim ve son sözümüz olsun Bu Cizimler üstüne, bunlar asla DEFiNE iSARETLERi DEGiL!!!

Cuma Geceniz Mubarek Olsun....

Maden-Mineral

Bilgili Üye
28karayel28

Ben Sacmaladim, siz dogrusunu biliyorsaniz, TÜRKiYENiN HERYERi BU isaretler dolu!
Gidip cikarsana!
Burda bana Laf yetistirip yazacagina, simdiye dek 40 Gömü cikartirdin!

Dogru ya, Devenin Boynu öyle Hilal gibi degil, egri bügrü oldumu, enisler yokuslar adama Yasin Okutur!
Hafiz´san sanslisin demek, ezbere 7 dk okursun, diger sartlar altinda 15 dk alir vesselam!

Hayel Dünyasina Hos geldim Karaoglan!!!

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam, Harika anlattin. Bizde bütür izahcilara, Agzi Güzel laf yapan diye meshurdur!
Anlattigin gercekse olsa, su ÜLKEDE FAKiR KALIRMI?

Aylardir su sitede okuyor görüyorum! Hayvan Gravürlerinden tut; Cizimlere kadar olmayan bir nesne nesr edilmedi! Birak cizimi vs. Harita dahi sunuldu!

Birak 100 tane örnek vermeyi, bana 1 tane Defineci göster, 3 GEN olan bir isaretten Gömü cikarmis olsun?
Ben timsali olarak 3 GEN dedim, bu diger cizimlerde Aynisidir

Burda siz dahil cok kisi beni krizite edebilir, AMENNA!
Ben, birilerinin gönlü Hos Olsun torba dolsun niyetiyle, gercekleri yazmaktan asla cekinmem!

Hakikat sudurki, siz bu isi bilmiyorsunuz! Bilseniz! asla butür isaretler cözüldü, anlami ifsa edildi demezsiniz!

Kimsenin ilmini, irfanini tartmak gibi bir niyetim asla YOK ve hicbir Zamanda olmayacaktir!

Samimiyetimle yaziyorum, butür isaretlerin asla anlami Define ile alakali degil!!!

Aksini iddia ediyorsan? buyur Kardesim, Hodri Meydan. Ver Bize Cizimlerin sifresini, bizde SENiN SAYENDE ZENGiN OLALIM!

Buldugum Definenin %60 Sana Vermezsem ALLAH BELAMI VERSiN!!!

Burda Maksadim, cingir cikarmak degil.....

ALLAHA Emanet Olun.
Yani ben define buluyorum ama siz bir işe yaramıyorsunuz ve burada bu kadar insan var hiç biri bir cacık bilmiyor diyorsun yani öyle mi? Bir de burada kim ne elde etmiş diyorsun kime faydanız olmuş diyorsun öyle mi? Senin kime faydan olmuş desem şimdi yaptığın hayır işlerinden başlar alemlere aktığın gecelerin sabahından çıkarsın. Boş konuşanın boş kalfası gibi bir şeysin yani. Burada ahkam keserek insanları gaza getirmenin yollarından biri. Burada sana ekmek çıkmaz koçum. Şimdi yavaş yavaş arkana bakmadan yol al. İnsanları zan altında bırakmana göz yumacaz öyle mi? Uyarıyı dikkate almanı tavsiye ederim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır

Kendi agzinla söylüyorsun, Arkeologlar Müneccim degil!
Definecilerin Artiklarini topluyorlar diye ifade buyuruyorsun!

Kaptan-i Derya Sinek Pasa ile, Haci Bayram Veli Hz.lerinin bir menkibesini Okumanizi tavsiye ederim Azizim!

Laf ebeligi yapacak degilim!

Definecilerin Tahrip etmedigi bir Doga, Yakip Yikmadigi Antik Kent, Harabeye cevirmedigi nede Mezarlik Kaldi!
Manastirlar - Hipodrumlar - Anitlar - Nede Surlar Kaldi.... Bununlada ögünüyorsun!

Eger Beni azicikda olsa anlamaya calissaniz, bir nebzede olsa hak verirsiniz!

Ben Burda düsman degil DOST kazanmaktan yanayim! Seni tanimam ve bilmem!
Hasmim degilsin Arkadasim degilsin.....

Tekrar yazayim ve son sözümüz olsun Bu Cizimler üstüne, bunlar asla DEFiNE iSARETLERi DEGiL!!!

Cuma Geceniz Mubarek Olsun....
Madenci baba..sende takdir edersinki bizim önceliğimiz maddi kazanimdir.kimse boşuna tok satıcıyı oynayıp duyar kasmasin ...biz biseyler bulup degerlendiriyosak çevremizede katkımız oluyor..asıl mevzu kim bu işi daha iyi biliyor değil kim bu sektörde emek harcayıp definecilere faydalı olabiliyor...

İdrak-i maali bu küçük akla gerekmez
Zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Yorumun silinmiştir ... yorumlarımızı hakaret ve aşşağılama olmadan yazalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Cancağızım,

kendini ifade ederken, iddiada bulunuyorsun. Bu da yazdığın paragraflarda ispat edimi ister.

“aylardır takip ediyorum ama şu şöyledir hepsi şöyledir. Yok bulan çıksın söylesin Ya da şifreyi versin bilmem ne falanlar..”

ya hukuktan haberin yok, ya da rüya aleminden çıkamamışsın.

resmi kazı yapan adam buralara pek uğramaz.
umut peşinde koşan, maddi durumu müsait bir bollukta olmayan kitle izler ve not alır.

çıkardığında da ben çıkardım deyip sergilerse teknik takibe takılır. Rüya alemindesin dememden kasıt bu cümledir.

varsa ispata hazır bir konun sunumunu yap ve yanlış biliyorsunuz bakın bu şöyledir de.

bizde sana Allah razı olsun bizi aydınlattın diyelim.

kolaylıklar diliyorum.

@toyalp

Hakaret ve yasaklı foto olan yorumları alıntı yapmayalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hac isareti, Put isareti, yuvarlak, oyma 4 köse bilmem neler....
Arkadasar, yilllardan beri hep ayni sorular! Lakin Bu Sorulari tatmin edecek bir cevapda asla gelmedi.
su kadar adim, sonra sola bak. bilmem neyin gözü....
Anlasilan sizlere biri fikrini yazmasi gerek artik!

Bu tür isaretlerin hepsi Defineciler icin SACMALIK - HAYEL ürünü!
BÖYLE BIRSEYiN ASLA HAKiKATI YOK!

ALTINLARIN Oldugu isaretler asla butür isaretler degil...
Mahsen - Dehliz - Odalarin Oldugu isaretler tamamen farkli.
Yokmu Arkelog Arkadaslariniz??? Onlar size söylesin!

Simdi cok yazan olacakta, ne kazanacak onu bilmem....
Eniştem arkeolog arada bi gelir benden ders alır telefon açar sorar ben yardımcı olurum. Sanada yardımcı olayım üslubu üslup olmayan arkadaş.! Ne gibi bi eğitim istersin iletişimden başlayalımmı mesela ? Sayın bilgili kültürlü insanları aşşağılayan sonra da geri vites yapan arkadaş.....

deli firat

DOĞACI
Haklı veya haksız hakaret ve rencide edici kelime ve yorumlardan uzak duralım ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Maden-Mineral kardeşim bak Keskingöz kardeşimiz söylemiş.. okursan kafandaki bazı sorular gitmiş olur ... bizlerde burada üyelerin ve defineci arkadaşların hukuk önünde zor duruma düşmemeleri içinde yardım ediyoruz .. ne tarihi esere zarar verdiriyoruz nede kaçak kaxı yapmalarına müsade ediyoruz ... bahsettiğin tarihi eser tahrifatı yapanlar kesinlikle defineci değil ler .... bilgisiz cahil ne yaptıpını ve ne yapacağını bilmeyen kimselerdir ....
Hem yönetim olsun hem eski ve yeni üye olsun hiç kimseye hakaret veya aşağılayıcı küçük düşürücü söz ve kelimelerle karşı karşıya bırakmıyoruz ... dikkat edelim