Çukurcanbaz köyü

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Bir çok belgede geçer çukurcanbaz köyü.
Mersin Silifke Canbazlı köyüdür şimdiki adı Budur
Aradıklarınızı burada bulabilirsiniz

rrespect

Member
gerekli bilgiler dökümanlar vs var ise konu altında toplayabilirsek güzel olur hocam. bizler de merakımızı gideririz.

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
gerekli bilgiler dökümanlar vs var ise konu altında toplayabilirsek güzel olur hocam. bizler de merakımızı gideririz.
Sitede gördüm bir yerde oradan aklıma geldi sitedeki eskilerden olan varsa konuya eklese güzel olur

Pablo Escobar

Yeni Üye
Bir çok belgede geçer çukurcanbaz köyü.
Mersin Silifke Canbazlı köyüdür şimdiki adı Budur
Aradıklarınızı burada bulabilirsiniz
ustam benim köyümün eski ismide çukurcanbaz ama bilemiyorum şimdi hatta koyun yakınında örenyerinde çok eski bir çeşme var çeşmenin karşısında tepe var kırık kemence var bu yüzden ben tamamen kafayı yitirmiş durumdayım :)

gurbetciadam

Member
Bundan emin olma sen
Çukur canbaz ilgili ne varsa söyle ben bakayım bana yakın bi yerde siz boşuna yasal ediyorsunuz

kanije

Bilgili Üye
başka bir kaynaktan alıntıdır,işinize yararsa''
Çukurcambaz köyü

Akçay boğazı , dikenli boğazı Yeniköy ormanlarından Kayacık boğazına çok yakın , dört köyün ortasında , Karahasan Köyü, Tahtalı Seyran Köyü, Çukurcambaz köyü, Kayacık Köyü boğazı, Kayacık köyünün her iki tarafı sarımtrak ve kabamsıdır.

bana sorarsanız boşa kürek çekmek derim.

eves

Yeni Üye
Çukur cambaz köyü iznik gölcük arasında. çunkü marmara bölgesınde aranan yer kandıradan başlayıp iznik ve sakaryada bitiyor. kanije arkadaşın yazdığı aranılan yerler bir yer eksik diğer yerler doğrudur. çukurcanbaz -kayacık tahtalı- alibeyköy. doğrusu budur