çözüm için yardımlarınızı bekliyorum..

A.Tuna

Member
öncelikle herkese merhabalar..elimdeki işaretlere cözüm yolunda yardım istiyorum..herkese saygılar..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
A.Tuna kardeşim hoşgeldin .. formun hayırlı bereketli olsun ... çok güzel 1 yerdesin ... büyük 1 ihtimalle 1 kıraliçeye hello diyebilirsin ... ve çok yakında sındırda diye bilirim .. çubuk çalışması yapabiliyorsan hemen çubuk çalışmasına başla .. bulacağını ümit ediyorum .. rast gelsin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sunu çukurunun içindeki suyu boşalt içinde başka işaret veya murç izi varmı onada bakalım ...

A.Tuna

Member
tesekküe ederim uçmuş hocam..resimlerden görebildiginiz kadarıyla bi tahmininiz var mı calısma yapmak icin?

Nil

Engellendi
tepecik gel beni al diyor :) hayırlısı olsun inş

A.Tuna

Member
uçmuş hocam suyu ben doldurmustum ıslatmak icin H farfi gibi olan murclu yer belli olsun diye..bu arada resimde tam net degil H nin yanında nokta gibi murcla noktalama yapılmıs..bi daha ki gittigimde icine de dikkatli bakarım sunu cukuruna

A.Tuna

Member
Nil hocam benim de gözüm oraya ilişti ama küçük gibi geldi bilemedim..1.80 bilemedin 2.00 m yüksekliginde..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
A.Tuna kardeşim okadar kolay değil .. sen büyük 1 ihtimalle tünelli giriş bulacaksın ... eğerki bu H o kayanın veya başka civardaki kayanın alt kısımlarına doğru bak ücken işaretide olavilir .. eğer o taşın altındaysa ... o kapakta olabilir ... bu demek değilki taşı kımıldat sakın öyle 1 şey yapma ... kontrol ederek alt kısımlarına bak ...

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
okadar olur zaten kayadaki yuvarlak erkek , küçük dörtgen bayan der, muhtemel aile mezarı . iki adet sandukan var tepecikte, çalışma yapınca tümülüs gibi katmanlar çıkar ve atma taşlar denk gelir hemen altında hedefi görürsün
@Nil hocam benim de gözüm oraya ilişti ama küçük gibi geldi bilemedim..1.80 bilemedin 2.00 m yüksekliginde..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
H harfini kayanın altında da bulmaya bak anlıyacağın .. bulamaz san dediğim gibi tünelli giriş bulursun büyük ihtimalle

A.Tuna

Member
uçmuş hocam o gördügünüz alanın zemini bi karıs toprak altın da her yeri kaya zemin..işaretli kayanın sag tarafında agacların arasında görünen kayalık alan kadar kalınlıgı sonra altı toprak..tünel dediniz diye bahsettim acaba bu kaya ziminin altını oyup tünel gibi yapmış olabilirler mi?