Çok acı ama gerçek

Mushap

Editör
Dualarda yeriniz var bilmenizi isterim.sizin toz zerresi bizim icin cok daha farkli boyutlarda olabiliyor.

Ustam emin ol bunu ben sen biz istiyoruz... Ben bir gün dahi duymadım bir müze müdürü veya arkeoloji eğitmen hocası veya rektörü veya bir siyasetcikk..... Bunlar bir program veya açıklamada butür malzemelerin geri iadesi konusunda.. Onlar istemiyor... Balığın başı bu taraftan kokuyor... Niye istemedikleride Belli sorumluluk almak istemiyor bir.. İki onlar istediğine ulaştılar istekleri tabiat ve kültür varlıkların yurt dışında sergelenmesi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam emin ol bunu ben sen biz istiyoruz... Ben bir gün dahi duymadım bir müze müdürü veya arkeoloji eğitmen hocası veya rektörü veya bir siyasetcikk..... Bunlar bir program veya açıklamada butür malzemelerin geri iadesi konusunda.. Onlar istemiyor... Balığın başı bu taraftan kokuyor... Niye istemedikleride Belli sorumluluk almak istemiyor bir.. İki onlar istediğine ulaştılar istekleri tabiat ve kültür varlıkların yurt dışında sergelenmesi
bunlar yazdigim liste daha yuzde 35 i...uzun olunca bunalii okumii kimse...masrafli oliimis geri getirtmek..bende dedim.mudurum senden onceki sonraki kurum yetkilileri bulanlara iyi davranip hakkini verseydi.buduruma gelinmezdi..100 binlik objeye 250 bin tl masraf fidye odeyip geri almak utanc vericidir..

Siva

Bilgili Üye
Dunya mali dunyada kalir hic birinin onemi yok ..