Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

sef_er

Operatör
codex vay ne kardeşler varmış, yureginmi temiz nedir

sef_er

Operatör
Kamhi Leonard sen gül vallahi de gelirim billahi de gelirim, ama ne icin sonra bir bardak soğuk su içirip yollama

sef_er

Operatör
Kamhi Leonard, ya ustam dedik, ustad dedik, lahit dedik, dedikde dedik bak bize buz iciriyon, hemide 3500 m vede 2500 km mesafede teeeessuf ederim

sef_er

Operatör
Sedegor o kadar cok siradisi bilgi geldiki artik tinlamiyoruz, bilgi kirliligi bumu bilmiyorum, sasiracagimiz ne kaldi, Esmalari okusak nolur, ama sen bugun cevaplama suyunu sıkmıslar senin

Biraz kasiyalim bakalım cevap verecekmi

sef_er

Operatör
Kamhi Leonard, sen buranın en eskilerindensin, ben bilirimki tanimadiginla cay icmezsin, ama seninle sohbette edilir cayda içilir be ustam

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@Kamhi Leonard, sen buranın en eskilerindensin, ben bilirimki tanimadiginla cay icmezsin, ama seninle sohbette edilir cayda içilir be ustam
araratta çay içeçeniz he ? :D
oldu aşağıda ben de size yayık ayranı yapcam.
çıkarsınız siz o zirveye :))))

orcun

Member
Sedegor abi, eğer ben yanılmadıysam sen "karşı tarafın zihnini okuduğunu" telaffuz ettin değil mi?

murat5164

Bilgili Üye
Ustam tesekkur ederim. Bu olaydan sonra asiri israrim sonucu bana gozuktuler. Onlarla ilgili cok fazla anilarim oldu. Cokta hediyelerini aldim. Piknige gittigimiz yerlerde ( merhumdan habersiz benim goturdugum yerlerde) agac diplerine mevsimi olmayan , Turkiyede bile olmayan meyveler getirirlerdi ama besmelesiz yedirmezlerdi.
Kardeşim konuyu tam anlayamadim periden bahsettin peri derken cin mi demek istedin yoksa peri diye ayri bi varlıklarda mi var ve normal insan gibi iletisim mi kuruyosun biraz acarmisin konuyu