Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
usta hastaligin klinik vaka boyutuna ulaşmış gördüğüm kadar senin @uçmuş ustam tedavi etsin seni şifa bulursun
.
.
Hastayla ilgileniyom .. kafayı yemiş .. derdi ney ona bakıyom ... sanırım . Kaşağıya yan basmış ... çabuk yazmadığı için gecikme oluyor .. töbe töbee ..

murat5164

Bilgili Üye
.
.
Hastayla ilgileniyom .. kafayı yemiş .. derdi ney ona bakıyom ... sanırım . Kaşağıya yan basmış ... çabuk yazmadığı için gecikme oluyor .. töbe töbee ..
ustam bana özelden dönüş yaparsan çok ıyı olur senden haber bekliyorum bılıyorsun.

Y2J

Aktif Üye
Hortlatayım konuyu reptilianlar hakkında.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Cin melek seytan vardir kuranda sabittir kimse onlarin varligini sorgulamiyor herkes inanir bilir iman eder
Asil problem onlarin uzerinden prim yapanlar yaptiranlar varliklarini suistimal edenlerdir
Gomu define camiasinda onlara olan inanc tersine cevrilerek insanlarin mallara ulasmasini engellemek uzak tutmak gayesi ile korku imparatorlugu kurularak kaliteli antik mekanlardan ve gayrimuslum gomulerinden defineciler uzak tutulmak istenmistir.
Hal boyleyken asil sorgulanmasi gereken konu butip mevzularin surekli fakir yoksul alttabaka kesime pompalanmasi akil verilmesi korkutulmasi telkinlerde bulunulmasi normal karsilanirken ve devam ederken
Nedense gecmisleri gunumuz yasantilari zenginlikleri nin kaynagi gomu define tarihi eser kacakciligi satisi olan koklu Aile firma gurup holding resto sirketlerine muzecilere arkeolara siyasilere usttabaka zumrelerine bu tilsim buyu lanet olaylari bulasmamakta islememekte dir gecmislerinde ve gunumuzde hicbir aile uyelerinin paranormal dogaustu sekilde vefaat eden inme inen felc olan yoktur krallar gibi 7 sulaleri yasamaktadir
Allahutealanin yarattigi varliklara gomu define antik mekan hazine bekciligi sahiplenmesi yaptirdigina emrettigine farz kildigina dair hicbir hak dini kitapta ayet sure bulunmamaktadir.
Bu benim gorusumdur herturlu goruse saygim vardir