Cihaz konusunda tavsiyeniz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Hangi cihazın neye yaradığını bilmeyen adamlar yorum yapıyor.
Uzun boru gibi dediğin cihaz gradyometredir zaten onunla arazide metal ararsan bulamazsın, amacı yapı bulmaktır. Çokta başarılı bir cihazdır. Manyometre vardır benzeri onunla da metal aranabilir. M1 ise hem kısmen yüzeysel hemde derin aramalar için kullanılan bir cihazdır. Elimde var tavsiye ederim. Almadan önce hem firmada hemde varsa kendi yerinde deneyip aklına yatarsa alabilirsin yatmazsa alma.
türkçeyi bilmeyenler ya da okuduğunu anlamayanlar da yorum yapıyor senin gibi, ama müdahale etmiyoruz. .cihaz soruluyor. teknoloji ekibinin sözüm ona "gradyometer"ini konu dışında paylaşarak şirketin bir cihazı ile ilgili tecrubemi aktardım. kardeşimize faydası dokunsun diye.ki illa metal derseniz makro dedim alt yorumda. bak aynı alana makro deephunter'i attım o tüneli gördü ama senin elindeki oyuncak görmedi. elinde varsa tabi..
tekrar ediyorum oyuncak.
ki zaten sen bu oyuncak kelimesine kızdın galiba.
bir daha yenileyeyim. elinizdeki oyuncak ise oyuncak deyin. kimse zarar etmesin. yine tarafsızlığımı göstererek gold finder'a değinip 5 para etmediğini söyledim. altını çiziyorum tarafsızlık...
sen bana burda sayfalarca yazsan da boş, arazide gözümle görüp tecrube ettiğimi paylaşıyorum.
hadi bakalım kolay gelsin.

Son düzenleme:

Amisos

Bilgili Üye
Hangi cihazın neye yaradığını bilmeyen adamlar yorum yapıyor.
Uzun boru gibi dediğin cihaz gradyometredir zaten onunla arazide metal ararsan bulamazsın, amacı yapı bulmaktır. Çokta başarılı bir cihazdır. Manyometre vardır benzeri onunla da metal aranabilir. M1 ise hem kısmen yüzeysel hemde derin aramalar için kullanılan bir cihazdır. Elimde var tavsiye ederim. Almadan önce hem firmada hemde varsa kendi yerinde deneyip aklına yatarsa alabilirsin yatmazsa alma.
Teşekkür ederim bana böyle gelin cihazı kullanan daha iyi bilir yarar yaramaz köyde test bölgesi çok ca var , tavsiye ederim diyorsunuz yani

Amisos

Bilgili Üye
türkçeyi bilmeyenler ya da okuduğunu anlamayanlar da yorum yapıyor senin gibi, ama müdahale etmiyoruz. .cihaz soruluyor. teknoloji ekibinin sözüm ona "gradyometer"ini konu dışında paylaşarak şirketin bir cihazı ile ilgili tecrubemi aktardım. kardeşimize faydası dokunsun diye.ki illa metal derseniz makro dedim alt yorumda. bak aynı alana makro deephunter'i attım o tüneli gördü ama senin elindeki oyuncak görmedi. elinde varsa tabi..
tekrar ediyorum oyuncak.
bir daha yenileyeyim. elinizdeki oyuncak ise oyuncak deyin. kimse zarar etmesin. yine tarafsızlığımı göstererek gold finder'a değinip 5 para etmediğini söyledim. altını çiziyorum tarafsızlık...
sen bana burda sayfalarca yazsan da boş, arazide gözümle görüp tecrube ettiğimi paylaşıyorum.
Hay ALLAH razı olsun abi duygularımı dile getirmişsin kimse kimseye kötü bir ürün tavsiye etmez diye düşünüyorum bu platformun amacı bilgi edinmek kadar da yardımlaşmak deyil midir abi

N@rkoz

Member
tekrar ediyorum oyuncak.
teknoloji ekibi benim kimsem değil cihazları da bana ait değil. Kullanmayı bilmiyorsan cihaza laf etmeyeceksin. Ben kullanamadım bilmiyorum demekle oyuncak aynı şey değil. Sen cihazı kullanmayı becerememişin belli ki.
Diğer cihazlara laf edersin etmezsin sen bilirsin. Ben bildiğim cihaz hakkında yorum yapıyorum.

N@rkoz

Member
Teşekkür ederim bana böyle gelin cihazı kullanan daha iyi bilir yarar yaramaz köyde test bölgesi çok ca var , tavsiye ederim diyorsunuz yani
Kardeşim adamların dükkanlarına git test yerleri var arazide daha da olmadı görüş kendi arazinde de test et yada yakınlarında varsa birinde test edebilirsin.

samel

Yeni Üye
Kardeşim 30 bin para vereceksin git bir tane minelap gpx serilerinden al temiz ikinci el başında agirimaz satarkende zarar etmessin ikinci elleri güçlü cihazlar

Amisos

Bilgili Üye
Kardeşim 30 bin para vereceksin git bir tane minelap gpx serilerinden al temiz ikinci el başında agirimaz satarkende zarar etmessin ikinci elleri güçlü cihazlar
Biliyorum her şeyin farkındayım cihaz ları az çok tanıyorum anma bütçe meselesi 3 kişi kesesine göre ortaya para koyacak mevzu biraz derin biz şansımızı pulse IB vlf ve m1 düşünüyoruz işin gerçeği bu benim ricam kullanan var mı tavsiye edilir mi edilmez mi

Amisos

Bilgili Üye
Kardeşim adamların dükkanlarına git test yerleri var arazide daha da olmadı görüş kendi arazinde de test et yada yakınlarında varsa birinde test edebilirsin.
Cihaz için istanbula da gidemem abi m1 olmasa bile pulse IB alacağız gibi gönül ister ki lorenz alalım anma fiyat lar uçtu gidiyor 2 kişi ortak pulse IB ancak gücümüz yetiyor evdeki ler taş mı yiyecek m1 ise finansör olacak olan bir arkadaş var ona alacağız

Amisos

Bilgili Üye
teknoloji ekibi benim kimsem değil cihazları da bana ait değil. Kullanmayı bilmiyorsan cihaza laf etmeyeceksin. Ben kullanamadım bilmiyorum demekle oyuncak aynı şey değil. Sen cihazı kullanmayı becerememişin belli ki.
Diğer cihazlara laf edersin etmezsin sen bilirsin. Ben bildiğim cihaz hakkında yorum yapıyorum.
Çoook uzun yıllar cihaz araştırdım hiç almadım anma çok cihaz gördük çevrem çok geniş özel yapım cihazlar ommitron dtr v8 , tfr 4 , g max , deus minelap5000 çok gördük minelap da arazi temiz olcak atık olsun mu olmuyor paslı metale altın diyen de gördük çok da kazı yaptım kepçe kullandık patlattım anma ağır işlerden yoruldum bıktım usandım ilk defa bir cihaz aldım şahsıma ait oda yine bu ekibin t1 çiftpod lu vlf sanırım 1,5 khz dı galiba basit anma kullanış lı işe yarıyor demir dediği hep demir çıkmıştır biz meraktan kazıyoruz ormanın içine giriyorum 2 gün çıkmıyorum kafama göre takılıyorum t1 den memnun olduğum için pulse IB düşünüyorum tek tek yapmak ağır kazıdan daha zor teknoloji ekibi yıllardır saha da bilemiyorum güven meselesi işte