çeşitli haç işaretleri, kilise olabilirmi

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Tavuk değil kardeş benzer silüetler size bir faydası yok, en doğru hareket alan tarama analizidir.Rast gele

sulucas

Yeni Üye
anladığım kadarıyla bulan herkes tesadüf buluyor bilen yok insanın başına geldikçe tecrübe kazanıyor

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
anladığım kadarıyla bulan herkes tesadüf buluyor bilen yok insanın başına geldikçe tecrübe kazanıyor
Pek öyle olmuyor..
Bir işaret emare bulunuyor, alan daraltılıyor, daraltılan alanda cubuk/cihaza basvuruluyor. Net nokta tespiti yapilip isleme geciliyor.
Bu süreci kendi konunuz ile bir karşılaştırın isterseniz..

sulucas

Yeni Üye
bir yerde takılıp kalıyorsun.herkes herşeyi biliyor gibi görünüyor ama iş ciddiye binince anlıyorsun ki herkes benim gibi amatör.hatta benden daha amatör.çubuğu var adamın derinlik alamıyor şekil çizemiyor enteresan birşey. görüntü var sözde okumasını bilmiyor.böyle devam edip gidiyor...

timur964

konularim
sa köşesi kırıkmış gibi olan değerli ermeni işi yeri belliysetabi değilse muzeye teslim edin teşekkur belgesi verirler idare edin onunla yapacak biyet yok

sulucas

Yeni Üye
O taşlar olması gerektiği yerde değil.Kilise ile alakası yok.Bulunduğunuz yerden bol bol yapı taşı çıkartırsınız.
ben zaten kilise demedim konuyu değiştirdiler alakasız birşey oldu.yazacak çok şey varda neyse...

The Thing

C*
Süper Moderatör
ben zaten kilise demedim konuyu değiştirdiler alakasız birşey oldu.yazacak çok şey varda neyse...
Kardeşim yazacak ne varsa yaz içinde kalmasın....
Kimse kefye keder yorum etmez,
Çözdüysende anlat bizlerde bilelim,
yukarıda habire bastırmışsın bilen yokmu cevap yok mu diye???
millette yazmış sana tahmini yada bilenler, başından geçirenler vs.
İyi bilen olmak için illa mevzuyamı ulaşmanız gerekiyor?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Herkes bildiğinin alimi
Bilmediğinin cahilidir.

Ulkemizde 120 den fazla gomu sistemi tespit edilerek kayit altina alinmistir. Bu sistemleri bilen arkeolog sayisi bile cok azdir. Ancak bu sistemde calisanlar teferruati bilebilir.

Define isinde herseyi bilen bir gurup var; bunlarda cinci hocalardir. Onlarin bilmedigi birsey yoktur. Amma hemen hemen hepsi ancak karnini doyurabilecek maddi imkana sahiptirler. Bu zamana kadar da ne birsey bulmuslar nede buldurmuşlardir.

Buradaki gorevli ve uyelerinde herseyi bilmesi mumkun degil. Boyle olsaydi hepimiz memleketlerimizin en zenginlerinden olurduk. Bildigimizin ve tecrube ettigimizin faydasi olur konu sahibine. Hal bu olunca herkesde belli bir tecrube ve bilgi oldugundan cogu konuya dikkati cekecek tahminlerini yazarlar. Dogrusu da budur. Konu sahibide bu bilgilerin isiginda argeye devam eder.
Nasibi de varsa hedefine ulasir.
Sitem etmenizin vicdani bir yonu yoktur.

sulucas

Yeni Üye
Herkes bildiğinin alimi
Bilmediğinin cahilidir.

Ulkemizde 120 den fazla gomu sistemi tespit edilerek kayit altina alinmistir. Bu sistemleri bilen arkeolog sayisi bile cok azdir. Ancak bu sistemde calisanlar teferruati bilebilir.

Define isinde herseyi bilen bir gurup var; bunlarda cinci hocalardir. Onlarin bilmedigi birsey yoktur. Amma hemen hemen hepsi ancak karnini doyurabilecek maddi imkana sahiptirler. Bu zamana kadar da ne birsey bulmuslar nede buldurmuşlardir.

Buradaki gorevli ve uyelerinde herseyi bilmesi mumkun degil. Boyle olsaydi hepimiz memleketlerimizin en zenginlerinden olurduk. Bildigimizin ve tecrube ettigimizin faydasi olur konu sahibine. Hal bu olunca herkesde belli bir tecrube ve bilgi oldugundan cogu konuya dikkati cekecek tahminlerini yazarlar. Dogrusu da budur. Konu sahibide bu bilgilerin isiginda argeye devam eder.
Nasibi de varsa hedefine ulasir.
Sitem etmenizin vicdani bir yonu yoktur.
eyvallah üstad