Calismalarin sonucu..

Barakuda

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 150183Ekli dosyayı görüntüle 150183Ekli dosyayı görüntüle 150183Ekli dosyayı görüntüle 150184Ekli dosyayı görüntüle 150184Ekli dosyayı görüntüle 150183

Ustalar önceki konumda bahsettiğim 10-5 boşluk tespit ettiğimiz alanda yaptığımız çalışmada 1 kaya mezar çıktı ve içerisinden bunlar çıktı. Fakat boşlardı..Yan tarafımdaki mezarlarda bosmudur..bunların bir değeri olurmu.
Ekli dosyayı görüntüle 150185Ekli dosyayı görüntüle 150186

Acaba bulduğumuz fakir mezarımi..Yan taraftakilerde zengin mezarı çıkabilirim..yaptığımız tespitte daha üç dört meZar olması lazım..cihaz 10 metreye 5 metre boşluk vermişti..Ekli dosyayı görüntüle 150187

Arazide bu ustalar..bombeli ufak bi tepecik..

Avare

Member
Buyuk kuptwmi bos acildimi kapagi .bolge neresi ustat.boslugu neyle tespit ettiniz

azzem

Bilgili Üye
Barakuda Paylaşımın için teşekkürler uzun zamandır siteyi takip ediyorum daha ilk defa sonuç paylaşan sen oldun

blackjack

Member
paylaşım için teşekkürler, boş çıkmasına üzüldüm mezar içini varsa bi cihazla kontrol edin bence, kolay gelsin

Barakuda

Aktif Üye
Teşekkürler ustalar..cihaz burayı yaklaşık 300 metreden buldu..Biz başka yere bakiyoduk oradan tuttu bizi bu telefonun üzerine getirdi..alan tarama çubuklu..sitede reklama yasaktır diye isim vermiyorum. .Evet malesef küpler boş çıktı Belki yandakilerde bişeyler vardır..dedektorlede tarama yaptık sarı tespit etti şimdi yanılma payını hesaplayıp öyle çalışma yapacağız. Bu arada bölge İzmir bölgesi..Diğer konularında bahsetmiştim civarda çok sayıda kağıt ve oda mezar bulundu..buraya uzaklığı ise sadece 600-700 metre civarı..hayırlısı artık..

carsambali

Bilgili Üye
güzel paylaşımlar için teşekkürler,burda aslolan amaç bu zaten bana göre.paylaşımları bilgilerle tecrübelerle zenginleştirirsek inanıyorum herkes boşa emek sarfetmekten kurtulur.paylaşımcı bir ruh muhakkak hedefe ulaşır arkadaşım,yakında inşaaallah dolusunada denk gelirsin inanıyorum:322:

Barakuda

Aktif Üye
Teşekkürler ustalar..cihaz burayı yaklaşık 300 metreden buldu..Biz başka yere bakiyoduk oradan tuttu bizi bu tepenin n üzerine getirdi..alan tarama çubuklu..sitede reklama yasaktır diye isim vermiyorum. .Evet malesef küpler boş çıktı Belki yandakilerde bişeyler vardır..dedektorlede tarama yaptık sarı tespit etti şimdi yanılma payını hesaplayıp öyle çalışma yapacağız. Bu arada bölge İzmir bölgesi..Diğer konularında bahsetmiştim civarda çok sayıda kağıt ve oda mezar bulundu..buraya uzaklığı ise sadece 600-700 metre civarı..hayırlısı artık..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Enteresan :((

Sabah ilk yorumu bu konuya yapmıştım.
Yorum kayıp :)))
Silinmemiş de anlamadım gitti.

Vardır bir hayr diyelim.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emeginize saglik kardesim demekki azim oldumu gerisi nasibe kaliyor. Umarim dolularinida gorursunuz. Selametle kalin

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Barakuda kolay gelsin arkadasim..suan elinizde acilmis biratane var..elinizdeki cihazla burda vrdigi tepkiyle digerlerinde verdigi tepkiyi karsilastirip doluya ulasabilirsin diye dusunuyorum..yada hepsine gircen..mutlaka olcumlerinizi yapip neyle karsilastiginiza bakinki ilerde cok isinize yarar..