ByKabartma ve oyma işareti

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bana göre yarım kalmış bir işaret, işarete gelirsek at bağlama yeri olarak kullanılacakmış gibi bir yer sadece delik açılmamış, eğer öyle ise mezar ile alakalıdır, yakınlarda yığıntı şiskin kayalık yerler bakınız, bunlar benim düşüncem sadece olasılık.

Paşa11

Yeni Üye
Bana göre yarım kalmış bir işaret, işarete gelirsek at bağlama yeri olarak kullanılacakmış gibi bir yer sadece delik açılmamış, eğer öyle ise mezar ile alakalıdır, yakınlarda yığıntı şiskin kayalık yerler bakınız, bunlar benim düşüncem sadece olasılık.
Ustam tam derenin içinde ve sağda solda yükseklik var. At bağlaması biraz zor

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ana işaret - yönlendirici - son nokta
Şeklinde şifrelemeler oldukça yoğundur. Bu yönlendirici den çok son nokta işaretine benziyor. Hemen çevresinde ya da kendine tespit yapman tavsiyedir

Paşa11

Yeni Üye
Aynen usta son nokta benimde fikrim çünkü adadaki oyma bize yön ve 7 metre anlatır ve tam üstüne geliriz

Ekli dosyalar

Paşa11

Yeni Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar kusura bakmayın bugün gidemedim .hafta ortasına kaldı işler yüzünden zaman bulamadım. İnşallah iyi haberler veririm. İyi geçeler

Paşa11

Yeni Üye
Suyun içinde ve isaretle aynı hizada
ama su akarken anlamayabilirsin. Suyun yönünu değiştir ve öyle kontrol et... Kuyu kapalida olabilir. Dedektörun pulse değilse ise yaramayabilir. Derinlik olarak 50_60 cm genişlik olarak 20 cm çapında bir kuyu İle karşılaşmıştık.
Selamün aleyküm arkadaşlar arastirdim suyun içini birşey bulamadım. Ve yine çevreyi aradım ve buna ulaştım zaten oyma olan yerin yanında tuzaklı bir giriş önde 3 basamak var

Ekli dosyalar

Cadde

Member
Bölge Karadeniz mi ustam? Ve yüksek bir noktami