burayı çözemiyorum

favoriturk

Member
merhaba
daha önce de konu açmıştım resimler yetersiz di yeni resimleri ekliyorum bana burayı yorumlayabilecek varmı bildi kadarı ile üstatlarım

Ekli dosyalar

favoriturk

Member
merhaba
daha önce de konu açmıştım resimler yetersiz di yeni resimleri ekliyorum bana burayı yorumlayabilecek varmı bildi kadarı ile üstatlarım

Ekli dosyalar

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Çevrede kayde değer birşey gözükmüyor o bir tane Kaya var siz o Kaya’yı biliyorsunuz bana fosil gibi geldi oraya bir cihaz tutmakta fayda var diye düşünüyorum

favoriturk

Member
Çevrede kayde değer birşey gözükmüyor o bir tane Kaya var siz o Kaya’yı biliyorsunuz bana fosil gibi geldi oraya bir cihaz tutmakta fayda var diye düşünüyorum
merhaba
murç ile salyangoza benzeyen yeri kırmaya denedik ama kırılmadı çok sert muhtemelen fosil değil horasana benziyor

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
merhaba
murç ile salyangoza benzeyen yeri kırmaya denedik ama kırılmadı çok sert muhtemelen fosil değil horasana benziyor

Horasan zannetmiyorum ama olabilir neden olmasın ama kontrol etmekte fayda vardır

tr46osman

Aktif Üye
mezar yeri veya mezarlık alanı ve o oyuk bana büyük sunak gibi geldi ve küçük kayalık alandaki bir kayanın yüzündeki oyma yeri oturağa benziyor. Aklıma takılan tek kısım ise o sunağın 100-150 metre ilerisinde ne olduğu...

kertenkele

Editör
Gardaş girişin oldugu yer burası güzel yer açabilirsen ne mutlu açınca tşk etsen yeterli kayalar C şeklinde dizilmis açık kısmından başla

Ekli dosyalar

t 964 R

Member
sarı yıldıa zolazların ıkarıldığı oda girişini kapamış salyangoz dedeğin kuyu işareti çevreyi araştır kuyuyu bulursan konuyu guncelle
WhatsApp Image 2022-12-09 at 17.15.44 (1).jpeg

Glik

Aktif Üye
Gardaş girişin oldugu yer burası güzel yer açabilirsen ne mutlu açınca tşk etsen yeterli kayalar C şeklinde dizilmis açık kısmından başla
Boşluk giriş tünel hiçbir şey yok bence. Çubukla kontrol etsin zaten çıkar ortaya