buralar hedefimde; tavsiye varmı? ustalar

bestami

Aktif Üye
Eklediginiz son resimde resmin tam ortasindaki 2 agacin arasindaki taslik alanda kapama yada kapatilmis bir alan gibi duruyor bakmakta fayda var..
@OsiriS ustam yerini anlayamadım; tekrar göz atıp yerini bir işaretleseniz, hangi resim neresinde, @dardanos ustam son şekliyle bir baksanız konuya, @Kamhi Leonard sizede hepinize çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
iyi incelemek lazım

buraları iyi incelemek araştırmak gerekli, orda şelale var sanki, oraya yoğunlaş usta bestami diğer ustalar ne der? onlara da kulak ver hayırlısı bakalım

bestami

Aktif Üye
Son düzenleme:

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

yakından bakıver.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
bestami kardesim adil_e arkadasimin isaretledigi resimlerdeki ilk resimdeki 3 carpinin ortadaki olan alandan bahsettim.altindaki yer tas dizilimj gibi o yuzden orayi kontrol edin dedim

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bu alanın farklı bir açıdan resmi varmı ? Birde burada yaşıyan medeniyetleri iyi araştır bakalım gözlerim bana yalanmı söylüyor önce onu bir anlayayım.

Ekli dosyayı görüntüle 208835

bestami

Aktif Üye
Kardeşim bu alanın farklı bir açıdan resmi varmı ? Birde burada yaşıyan medeniyetleri iyi araştır bakalım gözlerim bana yalanmı söylüyor önce onu bir anlayayım.

Ekli dosyayı görüntüle 208835
@dadas_25 ustam; hafta sonu gidip tüm yönlerden resimleme yapacağım inşallah tekrar paylaşırım, üstte böyle kayalık bir alan daha var, orada da çok özel şeyler var, onlara da ayrı konu açalım inşallah, bölge güneydoğu ustam;çok tümülüs falan da var, höyük var bölgede ama onlara yaklaşamıyoruz maalesef, bildiğim kadarıyla daha çok roma ve bizans kalıntıları var, daha önce asurlular, makedon iskender, kommagene krallığı, doğu roma bilinenler ustam; belki daha eskileri de vardır, çok teşekküür ediyor, kolaylıklar diliyorum, size de rast gelsin inşallah

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 ustam; hafta sonu gidip tüm yönlerden resimleme yapacağım inşallah tekrar paylaşırım, üstte böyle kayalık bir alan daha var, orada da çok özel şeyler var, onlara da ayrı konu açalım inşallah, bölge güneydoğu ustam;çok tümülüs falan da var, höyük var bölgede ama onlara yaklaşamıyoruz maalesef, bildiğim kadarıyla daha çok roma ve bizans kalıntıları var, daha önce asurlular, makedon iskender, kommagene krallığı, doğu roma bilinenler ustam; belki daha eskileri de vardır, çok teşekküür ediyor, kolaylıklar diliyorum, size de rast gelsin inşallah
Gidince özellikle aşağıdaki çizdiğim yeri birkaç açıdan detaylı çekin bakalım burada ne anlatıyorlar.

Ekli dosyayı görüntüle 208891

bestami

Aktif Üye
Tamam abiciğim anladım, görüşmek üzere inşallah, kolay gelsin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,

İmam Gazali hazretleri ne demis biliyi misin?
" İlac, binlerce şişe icinde olsa bile, fayda vermez icmedikce"
Yani o kadar cok ilac var, sende hastasin, amma benim ulaclarum var deyip duruyon amma ilaci icmiyon, bu ilac sana fayda verir mi?

Yer cok, sende apollo ustam gibi yapma, biraz icraat yahu, biraz gayret. Bu tur yerlerde bir yerden baslamak lazim. Millete roman yazdirma :))

Sonra isler;
Sap cok dane yok isine donmesin insallah.
Birde bu gibi yerler herkese nasip olmaz.
Burasi benim elimde olsaydi, simdiye kadar 5 ekiple arkeolojik calismalara coktan baslardim. Verilen nimetin kadri bilinmezse, o nimet el degistirir haberin bile olmaz. Sonradan keşke dememek icin gayret lazim.

Kolay Gelsin.