Bunların ederi ve tarihi nedir ustalarım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 205455Ekli dosyayı görüntüle 205456 somun ekmek üzerine dizili. 234adet zeytin 28. dilim peynir. 56.dilim ince kesim karpuz. Güzel bir yaz sofrası ve huzur... Bunların tarihi ve ederi nedir nereye okuyabilirim.. (altın üzerine 234.adet elmas dizili konuya göndermedir. Şaka amaçlıdır bir ard niyetim yok)

hayrını_gor

Member
Malzemeye nasil ulastiniz ustam:) bahcedeki aslanin baktigi yerin 5metre ilerisinde bir oda olacak, cubukla kontrol edip orada mi islem yaptiniz:)afiyet olsun muhabbetiniz bol olsun.

pusula17

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 205455Ekli dosyayı görüntüle 205456 somun ekmek üzerine dizili. 234adet zeytin 28. dilim peynir. 56.dilim ince kesim karpuz. Güzel bir yaz sofrası ve huzur... Bunların tarihi ve ederi nedir nereye okuyabilirim.. (altın üzerine 234.adet elmas dizili konuya göndermedir. Şaka amaçlıdır bir ard niyetim yok)
Bunlarin ciktigi yerde daha fazlasi vardir :D 4 lastigin oldugu yerde oyma var asagi dogru in mobil deyim isaret cizemiyorum :D :D

Mal bulanındır

Ustam aslanın baktı yerde ve kendisinde boşluk tespiti yaptım aslan dile geldi. bırak bu işleri boş iş git ekmeene bak. sufrayı bekletme bide suvan kır yanına dedi

a_g_x_14

Aktif Üye
Usta kondisyonları mükemmel.anlatmaya gerek yok.emeğinize sağlık.çok kaliteli işçilik.bunlara paha biçilemez eminim:)

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bunlara değer biçilemez eser gözüyle bakmamız lazım..

hayrını_gor

Member
Tilsim olabilir:)baslamadan besmele cekmeyi unutmayin:)birde baslamadan evvel tedbirli olmakta fayda var:)

Son düzenleme:

Gemo

Member
Fotoğraflama yetersiz düşük çözünürlüklü olmuş, fotoları arttırırssn ustalar daha iyi yorumlayabilir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Tepsinin altindaki tasi oynatmayin.
Kilit tasidir, hersey yikilir.
Emeklere yazik olmasin insallah. :)

Afiyet olsun.

Mal bulanındır

Ustalarım nevar sanki herkes ar-ge yaptığı yerlerde.. Ufakta olsa şevk verecek. Umudunu kaybettirmeyecek. Objeler bulsa.. Sona kimin mekanı sulak yeşillik ve genişse orda toplanıp kocamaaaan bir çay partisi yapsak...... Sona herkes bulduklarını. Kilimi üstüne serse... Off vay bee oneyki buneyki kıymeti nekii diye sohbet etsek.......... Sona usta Bi uyandım rüyaymış.... Başımda sürüsü ve kocaman köpeği olan Bi zatı muhterem.. Elinde telefon. Ariimmi Ariimmi şimdii. diye bana soruyo