Bunlar değeri nedir UsTALAR acil acil

Brtn. 74

Member
Ustam benim bilgili oldugum bir konus degil ama merak ettigim konus şu.
Resimde bulunan iki el mesela aynı ele ayit degil. İyi gunler.

wolfjackal

Engellendi
birisi malzemnin orda baskasının elinde çekilmiş öteki evde başka evde kazılan yerde domuz işareti vardı acaba bu malzemler ederi nedir domuzlar küçükden buyuge

wolfjackal

Engellendi
bi arkadşım var attı bn bunların sen cektıgıne eminmisin dedim evet benim sedi çakmaklı resim onun eli ama öteki resimler değişik geldi

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Koleksiyoner Enver Yaman Zaim'in Koleksiyonundan Çalınan Eserler

Koleksiyoner Enver Yaman Zaim'in Koleksiyonundan Çalınan Eserler

Ekli dosyayı görüntüle 166286

1) Eserin :
a) Numarası : 96
b) Adı : Gerdanlık
c) Cinsi : Metal
d) Çağı : -
2) Eserin Ölçüleri :
En : Boy : 56 cm.
Yükseklik : Diğer :
3) Eserin alındığı tarih yer veya bölge :
4) Eserin Geliş Şekli : Miras
5) Eserin Tanımı : 20 adet baklava dilimli, ortasında kırmızı taşlı sarı metalden oluşan bir gerdanlık

ORTA ÇAĞ TAKILARI - ORTA ÇAĞ'A YOLCULUK
Ekli dosyayı görüntüle 166287
taşı ve zümrütlerle bezenmiş, emaye işçilikli Frenk gümüş broşu (6.yy).Metropolitan Sanat Müzesi’ne 1917 yılında J. Pierpont Morgan tarafından bağışlanan eser, 17.191.150 envanter numarasi ile konumlanmaktadır.

Scotland: Th? dò kim lo?i phát hi?n kho báu 2,6 tri?u USD
İskoçya: Metal dedektör hazineyi 2.6 milyon buluyor
13 Mayıs 1977, 13:30
Olay: Gizemli Dünya Tarihi

Bir metal dedektörü, İskoçya'daki Viking döneminden kalan en büyük hazineyi keşfetti.
Altın yüzük 1000 yıldan daha eski.
Ekli dosyayı görüntüle 166288

grasviti

Member
Bunlarin hepsi baska birinde kendi elinde olsugunu idda ediyorsa bir video cekip hepsi bir arada senin videoda isminkde soyleyip sana yollasinlar ozmn belli olur onlarda oluo olmadigini sende ona gore inanip inanmz ona gore arastirisin zaten ustamiz hepsinin nerden ciktigini alindigini soyleyip resimlerini ve sitesini koymus

Destan54

Member
bence seni biri aradı kenidini tanıttım beni hatırladın mı dedi ve senden yardım istedigini bana yardımcı olurmusun dedi .sonra sana foto lar attı sende hiç sormadan etmeden bi heyecanla buraya geldin ama o iş yaş ustam başıma geldi adamın üzerinde bi kaç oyun oynadım adam sahtekar dolandırıcı idi başka bieşy degil ben adam sadece bi taneli foto at derken adam bana çoklu çekilmiş fotolar atıyordu hatta bu forumda da var adamın elinde altınlar var ve elindeki altınlar da ayrıyette sahte idi neyse bulaşma başına iş alma (varlıgından olursun,duvara kafanı çok vurursun.