bu sikkelerin fiyati nedir ? orjinal dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S:W:A:T

Editör
Burda herkesin yorumuna saygı duymak zorundasın .. Herkes istediği yorumu yapabilir dostum bu senin kötü niyetli birisi olduğunu ortaya koymaz .. Piyasa şuan da emitasyon kaynıyor heryer sahte dolu ... Burda çok kişi gördük yakın arkadaşlar tarafından aldatılanları ... Senin elinde olmuş olan ürünlerinde piyasada sahteleri dolaşıyor .. O yüzden her yorumu umursamak zorundasın ... Kimse kötü niyet taşımaz burdaki insanların ... Hayırlı uğurlu olsun güle güle otur evinde inşallah sağlıklı huzurlu şekilde ... İnşallah daha da güzelleri senin olsun dostum .. Hadi sağlıcakla kendine iyi bak ...

gokhan331

Member
Eywallah kardesim cok saol zaten kuyumcu arkadas bunlarin sahte ve orjinal oldugunu cozmek cok basit demisti ben numune verdigimde daha o an zaten kac tane var demisti hepsini verdigimde tek tek analiz edip baktilar sonra parami aldim olay bu yani , saolasin

Editör
Eywallah kardesim cok saol zaten kuyumcu arkadas bunlarin sahte ve orjinal oldugunu cozmek cok basit demisti ben numune verdigimde daha o an zaten kac tane var demisti hepsini verdigimde tek tek analiz edip baktilar sonra parami aldim olay bu yani , saolasin
Altın olması senin işini kolaylaştırmış .. En güzelini yapmışssın bu tip şeylerde sarıysa tarihini aramayacaksın direk yapıştır :)

Editör
O açtığın konuya hayatta girmem dostum allah sabır versin ...

feren

Yeni Üye
Evet gr göre sarvan tarihi değer i olmaz kuyumcuya git reşat altını ışte senin lilerin aynısını sana satar..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Altının adı SARI KIZ.

Senin resimlerdeki biraz kızıldı. Tereddüt bu yüzden hasıl oldu. İlk başta bende imitasyon kararındaydım.
Mağdem iş bitti, çok sevindim.
Yeni evinde de sağlık, huzur içinde oturmanızı Rabbimden cc niyaz eylerim.
Hayırlı ve uğurlu olsun kardeşim.

Amisos

Bilgili Üye
Son donem osmanlı mecit lirasina benziyor alım ve satımında sakınca yok kuyumcuya verebilirsin altın + tarih değerinden rahatlıklan verebilirsin fiyat veremem kimin ne verecegi belli olmaz 3 veya 5 tanede müjde olmaz osmanlı parasından mujde hiç olmaz...

Tus

Yeni Üye
Fiyat 700 ile 800 tle arası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...