Bu sikke nedir ?

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
nadir iskeder bronz sikkesi.yanlış anlaşılmasın amma 50tl fiyat verilmesi nahoş olmuş.yurt dışı fiyat veren bir link ile desteklerse iyi olur
sikke nadir sikke ve katalogda benzerini göremedim
onun gibi nadir sikke yurt dışı fiyat için linki tıklayınız.yurt dışında müzayede akıl almaz fiyatlara gidebilir. ama yurdumuzda taşınır kültür varlığıdır. değerli olduğundan ticareti yasaktır.muhafaza ediniz.

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
nadir iskeder bronz sikkesi.yanlış anlaşılmasın amma 50tl fiyat verilmesi nahoş olmuş.yurt dışı fiyat veren bir link ile desteklerse iyi olur
onun gibi nadir sikke yurt dışı fiyat için linki tıklayınız.yurt dışında müzayede akıl almaz fiyatlara gidebilir. ama yurdumuzda taşınır kültür varlığıdır. değerli olduğundan ticareti yasaktır.muhafaza ediniz.
Tabi görsel destekli bilgi lazım ama nadir olmayan değersiz sikke olunca görsel araştırması yapmaya ve görsel desteğine gerek yok diye düşünüyorum.Yanlış anlaşılıcak bir durum yok vermiş olduğum 50 TL bu sikke için bence harika bir fiyat olmuş nahoşluk bir durum yok arkadaş sikkenin değerini sormuş değeri neyse cevap yazılmış,
Değerli ve nadir bir sikke olursa görsel destekli zaten bilgi veriyorum
Altta arkadaşın paylaştığı aynı sikke ve yurt dışı 75 $ alanda yok 2 yıldır

Son düzenleme:

The_Fatih

Yeni Üye
Aynen ustam bende araştırdım biraz ama hiç benzerini göremedim kataloglarda. Teşekkür ederim bilgileriniz için.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Aynen ustam bende araştırdım biraz ama hiç benzerini göremedim kataloglarda. Teşekkür ederim bilgileriniz için.
yukarıda elinizde bulunan sikkenin aynısının görselini ve yurt dışı satış fiyatını paylaştım sikkeyi aramanıza gerek yok her katalogda olmayan sikke nadir değildir

The_Fatih

Yeni Üye
yukarıda elinizde bulunan sikkenin aynısının görselini ve yurt dışı satış fiyatını paylaştım sikkeyi aramanıza gerek yok her katalogda olmayan sikke nadir değildir
Evet ustam onu da gördüm teşekkürler öyle bi göz gezdirmiştim de göremeyince sorayım dedim.