Bu konu önemli..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
olur oyle seyler takilmayin...argeye devam tum gomulere selam. it ururr kervan yûrur yasasin define askı...

Son düzenleme:
Ejderhaya nekadar yemek versen doymaz kursiye cıkınca gavurude hoca olur iş icrate gelınce seytanı aratmazler . Nasibin onune hiç bir guc gecemez son peygamber geldi bunu gavurlar engellıye bıldımı engıleyemedi cunkı Allah ın yazısı H.z musa geldi firavun engelliyebildimi Hayır dahada komiği kendi eliyle yetiştirdi kafaya takmaya gerek yok yiyecek ekmegimiz varsa gelir rizkı Allah veriyor kullar degıl suclu gibi muamele eden utansın hirsızlık yapmıyoruz bisey yapmıyoruz o kadar katiller var okadar serefsizler var onlarla ugrassınlar 2 garıbanı tv ye cıkarıpta adamlık olmuyor bu adam niye bu işe dustu onu arastırsalarya o kadar palılık var adam ne yapsın en mantıklısı kısa yoldan parayı bulmak tabi baskan koltukta hazıne akıyorlara tabı luks arabalar hersey tıkırında boyle insanlara sinir oluyorum baskan dedimmi halkı ile paylasır adaletli iyi olur doğru olur komsusu yemeden kendi yemez alcak gonullu olur hep kendi boğazını dusunmez nerde oyle insanlar nerde hepsı gitti hane okadar hazıne okoloklar cıkardı hane bize para ya devlet hepımizınde .
Bir gün medineye bir kervan gelir bu kervan peygamber efendimiz Muhammed s. a. v görmeye tanımak ister..
herkesin konuştuğu isim..
merak eder bu kabile gelir medineye bakarki bir taziye çadırı var bu kabile reisi arkadaşlarıyla beraber çadıra geçer otururlar... Oturan misafirlere elinde tepsiye su çay ikramında bulunan genç biri vardı..
Kabile reisi misafirlere ikramda bulunan şahsa sorar bu insanların bir efendisi peygamberi vardır onu tanımaya geldik der nerede der :
cevap verir bu insanların efendisi bu insanlara hizmet edendir der Muhammed s. a. v

olur oyle seyler takilmayin...argeye devam tum gomulere selam. it ururr kervan yûrur yasasin define askı...
Kaç kademeden oluşuyor bilemiyorum birinci kademe yüzeydeki gömüler bir şey kalmamış temizlenmiş bilmem kaç kademe daha aşağı inecez.. Böylece aşkımız daha köklü veya ölümsüz olacak...))

Mal bulanındır

Kaç kademeden oluşuyor bilemiyorum birinci kademe yüzeydeki gömüler bir şey kalmamış temizlenmiş bilmem kaç kademe daha aşağı inecez.. Böylece aşkımız daha köklü veya ölümsüz olacak...))
umulmadik yerde yatan gomunun cilveside oynasida tatli olur..sinerji yapalim.trans halindeyken.kendini kayamezarin.onunde bulursun

Mal bulanındır

Mal bulanındır

Bunu kast etmedim at yara mi desti oldurdugum atlar geldi aklıma :207:
ustam oldurmeyeydin sucuk kiyma kusbasi yapaydinn..nedemis caponlar...bir civi kaybi nala maal olur bir nal ata maal olur bir at savasciya maal olur bir savasci orduya maal olur.bir ordu karadenize maal olur.kahkaha

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ustam oldurmeyeydin sucuk kiyma kusbasi yapaydinn..nedemis caponlar...bir civi kaybi nala maal olur bir nal ata maal olur bir at savasciya maal olur bir savasci orduya maal olur.bir ordu karadenize maal olur.kahkaha
Valla kasıtlı yapmadim ama tekine çok üzülmüştüm
Birde eşeğe kediye hiç uzulmedim:72: