Bu işaretlerin anlamı nedir?

Jookerturk

Bilgili Üye
[video=youtube_share;_20582Je3ZE]https://youtu.be/_20582Je3ZE[/video]

yeni video çektim.

Jookerturk

Bilgili Üye

Jookerturk

Bilgili Üye
Yeni fotoğraflar hakkında bilgiye ihtiyacım var yardım edecek kimse yok mu?

jeolog

Co Admin
Co Admin
Öncelikle sahada aldığın fotoğrafların çoğundaki deformasyonlar klasik kireçtaşı deformasyonları. Ben daha ziyade uydu görüntüsü üzerinden yardımcı olayım. son atmış olduğun daha geriden olan uydu fotoğrafının işaretlenmemiş olanını paylaşabilirmisin.
Ekli dosyayı görüntüle 203529

Bu görselde soru işareti ile gösterdiğim yapının çekilmiş fotosu var mı? varsa paylaşırmısın.

Jookerturk

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 203405
Araştırma yapmış olduğum bölgenin uydu görüntüsü. çizmiş olduğum bölgeler ne anlam ifade edebilir? bu bölgede mezar olduğunu öğrendikten sonra uydudan görüntüledim ve dikkatimi çekti araştırmaya başladım. bölgeye en yakın yerleşim yeri ortalama 4-5 km. Ayrıca bu bölge şahıs malı değil kullanılmıyor yani.. korumaya alınmış bölge de değil. bu bölgede koruma altına alınmış bölge var fakat buraya baya uzak mesefade.
Öncelikle sahada aldığın fotoğrafların çoğundaki deformasyonlar klasik kireçtaşı deformasyonları. Ben daha ziyade uydu görüntüsü üzerinden yardımcı olayım. son atmış olduğun daha geriden olan uydu fotoğrafının işaretlenmemiş olanını paylaşabilirmisin.

Bu görselde soru işareti ile gösterdiğim yapının çekilmiş fotosu var mı? varsa paylaşırmısın.
Ekli dosyayı görüntüle 203530 bu yeterli mi?

jeolog

Co Admin
Co Admin
ben temiz olanını istiyorum. sizin işaretleme yapmamış olduğunuz halini...

Jookerturk

Bilgili Üye

Ekli dosyayı görüntüle 203531 Haritada sizin işaretlediğiniz bölge tam olarak burası. O kısım da biraz kayalık.