Bu işaret mi?

tr46osman

Aktif Üye
başka işaret veya yer yok mu? tek başına anlam olarak bakarsan kaya kesimi yarım bırakılmış bence ki başka da birşey görünmüyor

Tekboy

Yeni Üye
Diğer resimlere baktin mı? başta yuvarlak oyma var ve birbirine geçiş var gibi geldi bana

Tekboy

Yeni Üye
başka işaret veya yer yok mu? tek başına anlam olarak bakarsan kaya kesimi yarım bırakılmış bence ki başka da birşey görünmüyor
Diğer resimlere baktin mı.basta yuvarlak oyma var ve birbirine geçiş var gibi geldi bana

tr46osman

Aktif Üye
bu en fazla kasa olur ki pek fazla birşey çıkmaz veya değersiz olur neden dersen kolay yerde ve dımdızlak açıkta

tr46osman

Aktif Üye
attığın fotoğralarda besbelli çivi yerleri yarım bırakılmış ama yerinde başka işaretler varsa ise değerlendirmeye değer ki ben tecrübeli değilim bu işte ama okuya okuya göre göre öğrendim az buçuk ve başka işaret yoksa hiç umut bağlama derim baştan

tr46osman

Aktif Üye
kim ve neye göre dedi onu :) yakın yerse olsa bunu alasını atardım taşın içi oyulup pürüssüzleştirilmiş ve dipte bir 13 cm genişliğinde yuvarlak oyuk vardı ve 3 m ötesinde oyulmuş ve genişliği 17 cm olan ama içi toprak dolmuş kaya vardı. bu dediğim kayaların ebatı aşağı yukarı 2-2 3-5 metre :))))

tr46osman

Aktif Üye
at veya öküz bağlamak için yapılmıştır desem murç izi bağlantılı diye ama aşağı doğru uğraşılmış kesmek için