Bu Harita hakkında bilgisi olan bana ulaşabilirmi

Okan60

Yeni Üye
photo1697387733 (2).jpegphoto1697387733 (3).jpegphoto1697387733.jpeg

Harita Tokat'ın haritası olduğu söyleniyor. Bunun hakkında bilgisi olan bana ulaşabilir mi ? yer istemeyeceğim sadece bilgi almak istiyorum.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Tokat'ta deniz mi var? Allah Allah ilginç belki de bir zamanlar varmış da şimdilerde kurumuştur Dore Denizi.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Şu fotoğrafı tam net bir görebilsem bir kaç yeri çözücüm gibi geliyor

• Beğen
Tepkiler: f65

dr.

Bilgili Üye
Tokat'ta deniz mi var? Allah Allah ilginç belki de bir zamanlar varmış da şimdilerde kurumuştur Dore Denizi.
Lozan Antlaşması sebebiyle dış güçler tarafından kurutulmuş, bu bilgi tarih kitaplarında yazmaz değerini bilin.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 309374Ekli dosyayı görüntüle 309375Ekli dosyayı görüntüle 309376

Harita Tokat'ın haritası olduğu söyleniyor. Bunun hakkında bilgisi olan bana ulaşabilir mi ? yer istemeyeceğim sadece bilgi almak istiyorum.
haritanın asıl sahibi haritayı kayıp etmişdir daha sonra bilgisayarında kalan bir iki resmi seneler sonra istemişdim bu haritayı 2013 yılında paylaşmışdı kayıp eden kişi. Bende belki işine yarayan olur diye burada paylaşmışdım harita gerçek.

Karadeniz de fatsa kıyılarından başlar harita niksara kadar devam eder bölgedeki gömüleri gösterir haritada gördüğün yol gibi siyah olan kollar dere yatağıdır isimleri de orda yazıyor başlayacaksan bu dere yataklarının etrafından başla.

Okan60

Yeni Üye
haritanın asıl sahibi haritayı kayıp etmişdir daha sonra bilgisayarında kalan bir iki resmi seneler sonra istemişdim bu haritayı 2013 yılında paylaşmışdı kayıp eden kişi. Bende belki işine yarayan olur diye burada paylaşmışdım harita gerçek.

Karadeniz de fatsa kıyılarından başlar harita niksara kadar devam eder bölgedeki gömüleri gösterir haritada gördüğün yol gibi siyah olan kollar dere yatağıdır isimleri de orda yazıyor başlayacaksan bu dere yataklarının etrafından başla.
Hocam bana ulaşabilirmisin, dm başlatamadım.

Harami Dere

Yeni Üye
Selamlar Ordu Fatsadan baslar Elekci.deresidir.Bolaman tokat niksar Yagbasan bu kisimlari kapsar eskiden beri dolanir.bunlar bolge isaretleridir asil.para yerleri ozetinde gecer saygilar