Bu cihaz Boşluk bulurmu

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nil kurban satın aldınmı ... satın alacakmısın ? veya emanet 1 inden mi aldın ?

temin ettin diyelim ... önce evinde ufak ufak .. sonra arazide biraz daha büyüğünden ... sonra kayalık yer vs vs derken çalışıp çalışmadığını test edebilirsin .... ben şahsım namıma bundan kullanmadım bilemiyecem ....senin tecrübe edip bilgileri burada paylaşmanı da bekleriz .. rast gelsin ..

Nil

Engellendi
Satin almadım hediye edildi iki güne kargosu elime ulaşır

Nil

Engellendi
Çalışır ise elbette burada paylasicam video larini

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
akülümü pillimi şarz lımı ....halk tabiriyle ceyran lımı ceyranlı ...ceyranlamı çalışıyor ... anladığım kadarıyla bizim çubuklarla ayni işi yapıyor gibi geldi bana ....

Pscyhe

Engellendi
Ben halen çubuk taraftari biriyim ama buda frrkans olayindan dolayi faydalidir.iş görür ama kullanacak olan sensin tecrube edip bilgilerini aktarman lazim bizlere..unutmadan boşlukta bulamazsa bu alan tarama yuh olsun ona derim

Nil

Engellendi
Şarjlı ,kaba tabirle ceyranli :)

Nil

Engellendi
İlk denemeleri paylasicam burada ,bende merak ettim

Turko

Uzman
Belli olmaz bu işler bir bakmışsın arazide kral olmuş , Ama genel anlamda arge si zayıf olan cihazlar reklamı var ama yapan adamlar ortada yok pek güvenmem . Hayırlısı .

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Nil bu cihazin nerdeyse aynisinin tipkisindan biriyle arazi calismasina katildim..kullanicisi ben degildim..ben farkli bir sistemle calistim...bosluk konusunda basarili sayilabilir.malzeme konusunda sakladigini bulmakta iyi ama eskilerde randimanli diyemem...

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bi sitede satıldığını görmüştüm fiyatıda fazla değildi ama kendi yaptığın çubuktan bi farkı olacağını sanmam kullanırsa bizede tecrübelerinden bilgi vermiş olursun saygı vede sevgilerimle

Nil

Engellendi
Ben sadece boşluk pesindeyim, malzeme peşinde değilim, boşluk ta başarılı olursa burada paylasicam, başarısız olursa da paylasicam ki ,en azından bilgi sahibi olanlar olur