Bu Alan taramadan kullanan dostlar varmı

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Bi açıklamada bulunsanız bu nedir?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yazarkasanın çekmecesinin yan tarafına boru takmışlar gibi duruyor. Ne koydun lan kafana der gibi bir hali de var. Anlayamadım.

spyfrs

Moderatör
Moderatör

Sanırım EMFAD UG12/4 modeli. Bu resmleri yabancı elektronikcilerin forumunda buldum adamlar 2006 da içini açıp bakmış işe yararmı yaramazmı araştırmışlar geliştirmeye çalışmışlar. Varsa elektronikten argeden anlayan devreye bakıp az çok anlar işe yarayıp yaramayacağını.

tr46osman

Aktif Üye
deneme yanılma için yapılmış gibi duruyor ve de sanki içindeki parçalar emanet gibi de inşallah fazla para kaptırmadın ki ederi en fazla 1000-1200 gibi :) parçalarını toplayarak daha uyguna mal edilebilir kolay gele

samel

Yeni Üye
Bir ara kısa bir süreliğine elimize geçmişti bu model kismende olsa iş goruyordu tabi sinyal bulursa maddi sıkıntıdan satmak zorunda kaldık evet cihaz el yapımı kolay kopyalanabilir kendim elektronikci olduğum için kartı kopyaladım şemasını çıkarmıştım ama yapmadım

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Geçen yazdım bunu. EMFAD UG 12-4
Teyit için kullanabilirsiniz. Beğendim.

Amisos

Bilgili Üye
Cihaz işe yarıyor tabi radyo dalgaları olur ise ülkemizde alçak dalga frekans kalktığı için bu cihazlar çöp sinyal yayıcınız var ise iş değişir , bire bir orjinal den kopyaladık şahsen arkadaş deniyor gerekli yerlerde deniyor cihaz başarılı tabi bu kısa dalga frekans ı kaldırılana kadar çok zor bulunan nadir parçalar var cihazı toplayana kadar frekans kaltı , verici yaptık gerçi anma dalga boyu 5 mt yi geçemedik daha üst düzey yayıcı için hamleler yaptık anma başaramadık , biri yaparım dedi onu da çok bekledik o da 25 mt yi geçemedi yetersiz kaldı 80 cm derinde örgü taştan kemerli 30,40cm en 60,90cm yüksekliği olan üstü toprak tarla olan su kanalını çok kısa vuruşlar lan oynayan ibre tüneli 30 cm görüyorsa 3 , 4 mt de tık yok kararsız yayın gücü çok düşük devre resimleri mevcut dileyene verebilirim .benim bilgim bu cihazlarda bukadar ..