Boşluk bulmada hangi ''Alan Tarama'' daha iyi sonuç verir?

Yabgu

Bilgili Üye
slm abim kolay gelsin senin almış olduğun pirinç çubuklarla nasil denedin boşluk almayı bende de princ çubuklar var ben sol koltuk altima yarim litrelik ici bos plastik su kabi al koy yada herhangi bir bos olan sise veya balonu şişir kolunun altına koy suphelwndigin yerlerde o çubuklarla gezin eger çubuk düzgün çalışıyorsa kesin bulursun başka çubuk bakınma derim elindekiler is yapar
Aleyküm selam. Söznü ettiğiniz tavsiyeyi uyğulayacağım mutlaka. Teşekkkür ederim...

@ibrhm

Bilgili Üye
@Mhmtylmz
slm abim kolay gelsin senin almış olduğun pirinç çubuklarla nasil denedin boşluk almayı bende de princ çubuklar var ben sol koltuk altima yarim litrelik ici bos plastik su kabi al koy yada herhangi bir bos olan sise veya balonu şişir kolunun altına koy suphelwndigin yerlerde o çubuklarla gezin eger çubuk düzgün çalışıyorsa kesin bulursun başka çubuk bakınma derim elindekiler is yapar
[/QUOTE]
Bilginin kaynağınıda yazsaydın sadece bu sitede okudum uyguladimdiye!!

Yabgu

Bilgili Üye
Aleyküm selam. Ben elime veya herhangi bir yerime başka bir şey almıyorum. İster boşluk da isterse metal de... Boşlukta kapanıyor, kapandığı yer duvar, içine girdiğinde de kapalı devam ediyor... Metallerde sağ kapalı sol düz altın-mış, tam tersi gümüş-müş... fakat ne boşluk ne metal şu ana kadar... Olmadı!

Yabgu

Bilgili Üye
@Mhmtylmz
[/QUOTE]
Arkadaşın, (MhmtYlmz) deği sistem boşlukta çalışıyor mu yani? Şişe veya balon dediği...

@ibrhm

Bilgili Üye
Arkadaşın, (MhmtYlmz) deği sistem boşlukta çalışıyor mu yani? Şişe veya balon dediği...
[/QUOTE]
Aynen çalışır ama önce tecrübenizin gelişmesi lazım sıkı şekilde çalışmalısınız.

Garip_sk

Aktif Üye
Aleyküm selam ustam. Doğrudur, GPR ve diğerleri... Cihazdan verim alabiliyoruz. 17m'de hatasız. Marka vermek doğru mu bilemiyorum fakat iş görüyor. Yeterki doğru noktaya bakalım. Ne var ne yok değerler üzerinden anlayabiliyoruz. Bunda sıkıntı yok. Bu cihazlarla bakmak zaman alıyor, dediğim gibi noktalayıcı doğru olduğunda zamana da emeğe de acımıyorsunuz bu kez... Anlatabiliyor muyum bilmiyorum?
Bende almak istiyorum ustam sizde kullandığınız için fikir almak istedim fikirleriniz için teşekkür ederim. Peki tavsiye edeceğiniz cihaz vede gpr ile beraber destek ek olarak başka hangi cihaz kullanıyorsunuz ustam?

Mhmtylmz

Aktif Üye
@Mhmtylmz
[/QUOTE
slm abi herhangi bir gosterebilecekgim kaynak yok benim hocam sağ olsun kamil hocam dan aldım ben sahada sadece çubukla gezinmem ben yanımda çeyrek altin, gümüş, kemik parçası, bakir, kurşun, cam parçası ve kup parçası ile gezinirim bunları tek tek sağ elime alıp bakarım boşluk testi gerekirsede sol koltuk altima pet şişe alırım boşluk duvarlarını çizerek herseyi test ederim bu benim çalışma stilim denemenizde fayda var ben başarılı oluyorum

Yabgu

Bilgili Üye
[/QUOTE
slm abi herhangi bir gosterebilecekgim kaynak yok benim hocam sağ olsun kamil hocam dan aldım ben sahada sadece çubukla gezinmem ben yanımda çeyrek altin, gümüş, kemik parçası, bakir, kurşun, cam parçası ve kup parçası ile gezinirim bunları tek tek sağ elime alıp bakarım boşluk testi gerekirsede sol koltuk altima pet şişe alırım boşluk duvarlarını çizerek herseyi test ederim bu benim çalışma stilim denemenizde fayda var ben başarılı oluyorum
Eyvallah ustam, Allah razı olsun.

Mhmtylmz

Aktif Üye
Eyvallah ustam, Allah razı olsun.
hatta çubuk yanında ise sonucta odanın altında illaki boşluk vardır al eline çubukları koltuk altına su bardağı dene abi denemesi bedava başka cihazlara gitme elindekinin değerini bil hepsi aynı keramet cubuklarda değil vücudumuzda bunu unutmayın

Mhmtylmz

Aktif Üye
hatta çubuk yanında ise sonucta odanın altında illaki boşluk vardır al eline çubukları koltuk altına su bardağı dene abi denemesi bedava başka cihazlara gitme elindekinin değerini bil hepsi aynı keramet cubuklarda değil vücudumuzda bunu unutmayın
birde çubukla araştırma yaparken beyniniz boş olsun burada by başvuruda bu olmali diye yorum yapmayın siz ne derseniz çubuklar onu yapar sonra ben ermişim diye kendinizden korkarsınız. bana biri bu taşın icinde para var dedi gittim baktim var kocaman tasi parcaladim bir bok yok dogal tas ilk kullandigim zamanlardi var kafasıyla giderseniz olur ? ağzımızla beynimezle yorum yapmayalım boş kafa olalim birakalim vucumuz ile çubuklar konussun ?

Yabgu

Bilgili Üye
birde çubukla araştırma yaparken beyniniz boş olsun burada by başvuruda bu olmali diye yorum yapmayın siz ne derseniz çubuklar onu yapar sonra ben ermişim diye kendinizden korkarsınız. bana biri bu taşın icinde para var dedi gittim baktim var kocaman tasi parcaladim bir bok yok dogal tas ilk kullandigim zamanlardi var kafasıyla giderseniz olur ? ağzımızla beynimezle yorum yapmayalım boş kafa olalim birakalim vucumuz ile çubuklar konussun ?
Ha işin içine Radyestezi de girdi. Beyin de etkiler diyorsunuz, güzel diyorsunuz. Türkü söylesek olur herhalde...:rolleyes:

Mhmtylmz

Aktif Üye
Ha işin içine Radyestezi de girdi. Beyin de etkiler diyorsunuz, güzel diyorsunuz. Türkü söylesek olur herhalde...:rolleyes:
zatwn bu yaptigimiz Radyestezi abi, türkü denemedim valla ben kötü anılarımı düşünüyorum ada boş boş (mal mal) durmaya özen gosteriyorum ?