Boşluk bulan cihaz bar mı

Tb880

Member
Merhaba arkadaşlar boşluk bulan cihaz araştırıyorum.bir kaç cihaza rastladım ama aranızda bu tür cihaz kullanan var mı

Nil

Engellendi
rezistivite olarak , geoexaminer, yada herhangi bir marka gpr boşluk bulur

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Vurduu gol oldu.... Usta kısmet olurda. BulursamKader25 ustayla şahsen görüşürsem. O konuyu çözeceem. Çünkü onunda inanacağı. Bi yöntem üstünde çalışıyor.

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Vurduu gol oldu.... Usta kısmet olurda. BulursamKader25 ustayla şahsen görüşürsem. O konuyu çözeceem. Çünkü onunda inanacağı. Bi yöntem üstünde çalışıyor.

Kardasim ben elektronikten, cihazdan anlamam. Benim isim elime iki adet tel almak.
Bununla alakali ne soru varsa sor. Bildigimiz kadar anlatiriz insallah.

Ben cihaz yaptim denemesi bedeva diyen olursa, yer cok 3-4 yere gidince anlasilir cihaz calisiyor mu calismiyor mu? Basarili mi degil mi? Oyle yerler varki bir tane bile emare yok amma altta odada mevta yatiyor. Makina ister bosluk bulsun ister degerli. İkiside makbul.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tam tersine cihazlardan bööö geldi ustam gerçek işe yarayan cihaz var oda beni çooooook aşar.. o cihazların çalışma prensibi ile. Bişey yapiim dedim elimde patladı.))). Ustam lafın kısası cihaz yok çubuk yok. Tecrübe ve his olan Bi konu o yüzden sizin adınızı andım BulursamKader25

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
His-duygu isleri beni asar Kardasim.
50 yasindan sonra bana devreleri yaktirma :))