Boşluk Aldığım Yerdeki İşaretler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gündüz leri eş dost akraba ziyaret koşuşturmaca ile geçiyor ... akşamlarıda çektiğim fotoğrafları düzenleme dizayn etmekle geçiyor ... çok foto var ne nedir neresi neresidir karıştırmamak için de

bu işlemleri burada hemen yapıp siteye yüklüyorum ki taze taze olsun karıştırmıyayım .... istanbula geçtikten sonra herşey karman çorman olmasın yoksa bukadar fotoyu karıştırabilirim yerlerini konumlarını

şuan neresi neresidir şutaş nerededir yönleri neresidir biliyoken düzenlememi yapayım .... karıştırmıyayım diye ...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Canim ustam,
Mazeretini sahsen ben makul gorup kabul ettim.
Soyledigim gibi de ozrumun kabuluni rica ediyorum.
Allah cc yar ve yardimcin olsun.
Kolay gelsin.
Allah cc ayagina tas degdirmesin. Amin.

Ben yaşlaniyorum herhalde, cok alingan olmisum. :((

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Evet ustam biz de farkındayız daha önce de bunu söylemiştiniz. O yüzden biz de seni fazla sıkmamak adına sadece eksikliklerini dile getiriyoruz. Detayları sonraya bırakıyoruz. Muhtemelen BulursamKader25 üstadımız o açıklamanızı görmemiş olacak ki yol gösterici bir yorumda bulundu. Sanırım biraz da olur da telefonun başına bir şey gelirse en azından resimleri sağlama almış olurum kaygısı var :) selametle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Estağfirullah benim senden aşşağı kalıryanım yok .....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kısmet olurda vakit de bulursam siteye güzel görsellerde sunmaya çalışacağım ... çok güzel yerlerde keşfettim oralarıda fotolandırmam lazım ... yetişebilirsem ....Rabbim nasip eder inşaallah ...

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 152042
uçmuş ustam detaylıca incelemen gereken yer bu kırmızı dikdörtgenin olduğu yer. Bu kayaların dalımına ve kırık sistemine bakarak diyebilirim ki sahada bulacağın boşluklar seni yanıltabilir. O yüzden bulduğun boşlukların sınırlarını belirleyerek çalışmanda fayda var aksi halde çok yanılır çok emek harcarsın. Kolay gelsin.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burda her hangı bır işaret yok kardeş sadece yıkılmış bır yapı goruntusu var oda tek tek para için makıne kontrolunden baska bısey cıkacagını sanmam bence emek harcama