BOŞ ÇIKAN BİR MAHSEN

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin @nik usta hala arazidesin sanırım kolay gelsin bu küpün üstünde metal cisim var sanırım bu şekildemi buldunuz cihazla küpü neye göre işlem yapıldı . Rastgele usta 😊

Amisos

Bilgili Üye
ÜÇGEN olan bir yerde mahsende vardır diyoruz belirli bir zamandan beri tecrübe edenlerde var tabi peki bu mahsenlerin girişleri ne kadar derinde olur internet araştırmalarından bagımsız olarak ele alalım
ayrıca bir anımı paylaşmak istiyorum ben bu işlerde hoca olayına pek sıcak bakmıyorum , ama bu işlere girince illaki insanlarla tanışıyorsunuz herkes bir fikir söylüyor.

ben bir şekilde ana dedikleri kalp gözü açık birisiyle dolaylı yoldan tanıştım ve doğal olarak dedimki işte benim arazimde şöyle ücgen işaret var vb burda kayda deger birşey var mı ? bana dediki bize o yollar kapalı , biz altın define vb ilgilenmiyoruz , ben çok ısrar ettim ama genede demedi birşey sonra nasıl olduysa dediki şurdan kaz işte 1 2-metre sonra ortası delik yuvarlar küçük bir taş çıkacak ben de öyle deyince kazdım ve 1. şok geldi hakikatten ortası delik bir taş çıktı dediği gibi ve mevcut işaretli kayanın altından devam edersen kare şeklinde bir kulağı kırık bir taş çıkacak vb ama ekip arkadaşlarımız arasında gerginlik sinir stres oldu işlem durdu ve ne olduysa kapattık orayı öyle duruyor demem o ki varmıdır böyle kerametler ustalar
Ben insi ve cinsi yanlız bana ibadet ettinler diye yarattım . Ayet dir bu kalp gözu işi deyil 3 harfli işi rahmani olan kişi dedeler asla zenginlik vermezler genelde 3 harfli desteği oluyor anma oda bir yere kadar onlardan gerçekten yer alacak olan kişi köpeğe tasma takmıs gibi ona gem vurursa ancak olur diye düsunuyorum ...

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Buda ücgen idi birileri ucgenin 180 cm altinda mezar var demiş idi bi kazma bi kurek alin gelin dediler biz hilti jenarator akfil desteği gittik bir halt çıkmadı her mahsen demek illa ki üçgen olacak demek mi yani şimdi Ekli dosyayı görüntüle 291687Ekli dosyayı görüntüle 291688Ekli dosyayı görüntüle 291689

Sevgili kardeşim aslında zor şeyler bunlar lakin yinede size çok azimli bir arkadaş olduğunuz belli olduğu için bir iki şey diyeyim . Bir kere şunu öncelik ile belirtmeliyimki her üçgen illaki bir mahzen için yapılmamıştır. Her sembolün aslında bir dili vardır. Tabiki üçgen motifleri mezarlarda kullanıldı o malüm. bu mezar türleri yer altı oda mezarıda olur başka mezarda. Lakin bazende biraz daha uzaktaki başka bir olayı yada ikinci bir üçgeni yada değişik üçgeni bu işaretlerdeki mesafeler işaretin konumuna göre 200 metre ara ile bile olabilir. Bazen bir üçgen bize sudan bahsedebilir bazısı ise ateşten . Hoppala bu da nereden çıktı demeyin. Nerede ne aranması gerektiğini bilmek gerekir. Tabiki zaman içinde bunlar hep deneyim ile öğrenilir inşallah. Biliyorsunuzki semboller evrensel dildir

Amisos

Bilgili Üye
Sevgili kardeşim aslında zor şeyler bunlar lakin yinede size çok azimli bir arkadaş olduğunuz belli olduğu için bir iki şey diyeyim . Bir kere şunu öncelik ile belirtmeliyimki her üçgen illaki bir mahzen için yapılmamıştır. Her sembolün aslında bir dili vardır. Tabiki üçgen motifleri mezarlarda kullanıldı o malüm. bu mezar türleri yer altı oda mezarıda olur başka mezarda. Lakin bazende biraz daha uzaktaki başka bir olayı yada ikinci bir üçgeni yada değişik üçgeni bu işaretlerdeki mesafeler işaretin konumuna göre 200 metre ara ile bile olabilir. Bazen bir üçgen bize sudan bahsedebilir bazısı ise ateşten . Hoppala bu da nereden çıktı demeyin. Nerede ne aranması gerektiğini bilmek gerekir. Tabiki zaman içinde bunlar hep deneyim ile öğrenilir inşallah. Biliyorsunuzki semboller evrensel dildir
Her ucgenin mahsen vermediğini azbucuk ayikiyom videoda demis ya ugur elektronik ona istinaden gonderdim , kelin ilaci olsa kendi basina surer zaten.
Ucgen ile kuvars sin arasi 50 mt var yok degisik bir yer anma butun pic mezarlar gitmis kolsy bise kalmamis bize yine zoru dustu abi 😂😁

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hoşgeldin @nik usta hala arazidesin sanırım kolay gelsin bu küpün üstünde metal cisim var sanırım bu şekildemi buldunuz cihazla küpü neye göre işlem yapıldı . Rastgele usta 😊
As.degerli üstadım bunun sağında 3 mt bir tane daha çıktı içinde 38 tane bronz .
Altında 3 metre bir tane daha çıktı 99 tam bir tan yarıldı ikiye bölünmüştür.
Bir tane solunda 50 mt mesafede çıktı boş çıktı
Çalışma tamamlandı.

Arkeoloji müzeye tam 200 tane gümüş le karışık kendim müzeye teslim etim.
Saygılar ve sevgiler

Dört mevsim

Yeni Üye
Degerli paylaşımcı oda içerisinden başka bi odaya giriş vardır kontrol edin mutlaka emeğimizin karşılığını alırsınız inşallah

kabakburgiba

Operatör
Evet bu bilgi güzel, sivri uç yukarı ise ateşi, aşağı ise suyu belgeselde buna değinildi, i.çinde daire varsa MAĞARAYI veriyormuş