(bk 42) ustam bir yetgin ustada bana bul

harmanio

Aktif Üye
öZÜR dilerim, siz bu fotoları büyütüp inceleme şansınız yok mu

harmanio

Aktif Üye
yön sağ taraf iki tane murç izi var küçük ,dikdörtgenden çıkınca aynı istikamatte iki buyük murç izi daha var

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
harmanio kurban kişi seçmek sizin yüklemiş olunan her fotoğrafı en ince detayına kadar her cm karesine kadar ..büyütüp yaklaştırıp uzaklaştırıp .. işaretmidir 1 şey anlatıyormu diye .. ve hatta fotoyu renklendirip koyulaştırıp acık hale gtirip acaba göremediğimiz şekil işaret varmıdır diye bakıp karar veriyoruz ... net olmadıktan sonra 1 şey söyleyemiyoruz .. boşuna umut satmıyoruz .. her usta ne görüp biliyorsa onu tecrübesine göre yorum yapar ..... bilmece gibi de soru sorarak burada yardım etmeye çalışan ustalarımızı yormadan ...kolaylık göstererek yardım isteyelim .... rast gelsin.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
murç izi olanları .. doğalmı işciliklimi murç izi olanları sen fotonda bu işcilikli murç izi ... mesafe boyut vererek göstermeye çalış ..

harmanio

Aktif Üye
üçüncü resimdeki kanalın başlangıcı sol üst köşedeki kuşun yönüde sağ taraf ,gerisine de yardım edersiniz herhalde:)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
biz buradan doğalmı işciliklimi fotoyla seçemeye biliyoruz ... net olsa tamam ama tereddütte kaldığımız zaman .... şu murç iziyse şuradan mesafe al ... veya bu murç iziyse şu istikamete doğru yoklama yap deriz ... izden emin değilsek ... ama eminsek sorun yok zaten çlçüalınacak ve yön veren yer bellidir iş kolay .... şutarafa şukadar mt kadar git işin kolay olsun deriz ...iş biter ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
harmanio şimdi sana başka gördüğümüde çizip yolluyayım ... ama bunu üstteki yolladığımdan önce gördüğümdü .... az bekle tekrar inceliyeyim yollarım şimdi.

ByYuAnS

Member
Kesinlikle zeytin sıkma için kullanım yeri, fakat şu son reimi çekerken arkandaki tepe ilgi çekici. Bence aradığın şeyler orada.