bitinya ve doğu roma hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thorthor

Yeni Üye
Arkadaşlar bitinya ve doğu roma imparatorluğu hakkında kapsamlı bilgisi olan bir arkadaş varmı? Sorum anadoluda acaba hiç altın yada maden eritme potası olan il varmıydı?

thorthor

Yeni Üye
üstat bulduğum şeyin hatırlarsan sende yorum yapmıştın yeraltı mağarası istanbulda profesyonel bir kaç kişiye danıştım biri ermeni bir sanat tarihçi idi bulduğum yeri satabilirsin istersen bize dedi bir başka biri altın potaları olabileceğini söyledi bulduğum yerde bir maden eritme potası buldum sağlam halde de merak ettim bildiğim kadar darphane tarzı gibi birşey varmı anadoluda.

mayhem

Co Admin
Co Admin
biri ermeni biride sanat tarihçi öylemi dedi thorthor hadi ermeniyi geç bir tarihçi nasıl olurda böyle birşey der siz konu açmıştım sizinde bilginiz var diyorsunuz arkadaşa bu konu neydi bilmek isterim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
yer bu almak istermisin Brkcll :200:

S:W:A:T

Editör
Usta onu bunu bilmem de :) şehir merkeZinde bir yer girip çıkmam kolay değil dediğin bir yeri nasıl bukadar bekletebildiğin :) hala bende soru İşareti . Akşam haberlerine bakıyorum yakında ordan tanırız seni o halde :) Hocam o kadar ilerledin hiç mi foto yok ? El fenerini ilkinde akıl edemedin 2. Deda daha aklına gelmedimi anlayamadım . Yardım istiyorsun icraat yok ? Madem cash veren var uğraşma . Sat yeri inşaatınıda yap bak keyfine kolay resmileşir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...