Bir tane de hoca olmasın ki yer boş diyen

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değerli arkadaşlar,

Yaklaşık 10 yıldır iyi kötü bu işlerin içindeyim.Kendim bizzat hoca deneyimi yaşamadım,fakat çevremde hocalarla haşır neşir olan çok tanıdığım var.Bu sözde hocalar sanki fikir birliği etmişçesine hep aynı şeyleri söylüyor.
Sorulan bir yer için orada birşey yok diyen hoca bu zamana kadar duymadım.
Genelde söyledikleri şu; sülalene yetecek kadar mal var ama sahipli,kan istiyor.bilmemne cin taifesi tarafından korunuyor.çok riskli.ölüm tehlikesi var.vs,vs
Yakın zamanda bir arkadaşım,bir yeri üç farklı hocaya sormuş,üçü de aynı şeyi söylemiş.

ed3434

Member
Haklısın usta hocalar hep aynı ağız. Birşey bilseler kendileri çıkarırdı yalandan millete konuscaklarina

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Benim bildiğim ve öğrendiğim kadarıyla hiçbir hoca yalan söylemez hem neden yalancı çıkmak istesin ki değil mi? Aslında işin rengi farklı. Bu işlerle uğraşan hocalar veya insanlar cinlerle iletişime geçebilen insanlardır ve kendisine sorulanları onlarla istişare eder onlardan gelen bilgileri soranla paylaşır. Kimse kafadan atmaz diye düşünüyorum. Sonra soran inanmaz gider bölge ile uğraşır eğer tespitleri doğru ise sıkıntılara girer yani cinler onunla uğraşır ve başına bela almış olur. Ya çarparlar ya da çarpmak istemeyen cinlerse malı uzaklaştırır. Bunun için sağlam Hüddamları olan birini bulmak gerekir. Çünkü her hocanın işbirliği yaptığı cinlerin haddi olmayabilir bu bölgeler.

Kendi halinde

Yeni Üye
İnsan bilinçaştınım işleyişini hayatın akışında ki mantığı çözen hocayım diyor. Bu işlerde hacı hoca işleri yalan dolan. Gerçek hocalar da bu işlerle uğraşmaz.

Strator

Member
doğru söylüyorlar. ama gerçekte yalancılar.

Ledun

Bilgili Üye
Abdest namaz olmayandan hoca mi olur?
Coklariyla karsilastim.
1 tanesinde 5 vakit namaz vardi.
Cogu dengesiz adam,
Elemani kullandigini saniyor amma elemani onu kullaniyor.
Yikarida ustamizin belirttigi gibi
Hakiki hocalar da bu ise yanasmiyor
Alakali olmuyor.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Kelliğin ilacı olsa başına sürerdi.

Diye bir söz vardı yanlış hatırlamıyorsam :)

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kelliğin ilacı olsa başına sürerdi.
Diye bir söz vardı yanlış hatırlamıyorsam :)
Belki kel kalmayı seviyordur :p

Benim cinlerim olsa ne uğraşıcam başkalarına yer bakmayla.Madem bu cinler malı eliyle koymuş gibi buluyor,patlatırım iki üç yer.hem kendim emekli olurum hemde cinleri emekliye ayırırım.:)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sıkıntılı işler,
yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal,
birde defineyi kaydıranlar var,
hani makine sinyal verir ya (minerale) defineci kazar kazar kazar bulamaz en sonunda ortak gelinen nokta üç harfliler malı kaçırdı olur, metafizik bir varlık fiziken bir malı nasıl kaydırıyorsa artık, böyle masallarla da garibanın şaftını kaydırırlar, o yüzden defineci adam kurnaz olmalı oyuna gelmemeli.
birde pazarlık kısmı var işin malı vermiyor der üç harfliler, halbuki malı götürmüş hoca efendi cukka cebindedir.
Bu tip durumlarda genelde Üç harfliden ziyade beş harli çarpmış oluyor.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu tip durumlarda genelde Üç harfliden ziyade beş harfli çarpmış oluyor.
:ROFLMAO::ROFLMAO:
Zaten defineciyi çarpan çarpana.Hocaya gider anlattıklarınız gibi durumlar olur. Cihaz alır iş görmez .Müzeye mal verir havasını alır.Sahtecilerden heykel sikke alır elinde patlar.Arazide yakalandı mı hem malzeme gider hem ceza alır.