Bilinmeyen kitap

Eren0101

Yeni Üye
İşaretlerin sırrı. Dediginiz kitap ugur kulacın kitabı mı

28karayel28

Moderatör
Moderatör
İşaretlerin sırrı. Dediginiz kitap ugur kulacın kitabı mı
Bilinmeyen kitabın sırrını çözelim, yaprakları gözüken bu kitabın ilk ismi (Definenin ayak izleri)nokta dedektör firması tarafindan yayınlandı,yine bu kitap ikinci bir isimle piyasaya sürüldü,kitabın içerikleri Definenin ayak izlerinin aynısıdır, sadece kitabın ismi değiştirilerek insanları kandırmak amacı ile gelir etmek niyetiyle. yine nokta firması tarafından piyasaya sürüldü iki kitabıda alıp okudum, ikiside aynıydı , ikinci yayınlanan kitabın ismi şu an aklımda yok, yaprakları gözüken sayfalar ikinci kitaba ait.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yazara email atıp imzalı bir kitabını istediniz mi. Facebook adresinde iletişim kısmında email adresi var. [email protected] email atın bakalım ne cevap gelecek.
Sinrili sayıda baskı yapildi
Kütüphane bırakmadım desek yeridir kitapcilarin hepsini bir bir aramisimdir

Son olarak toplayıcıları tespit ettim
Samsun'da biri var dedi
Fiyatın 3 katını teklif ettim önemli deyil dedi
Şehir dışındayım dedi
Samsun'a dönüş yaptı
Kitabı vermişim bulamadım dedi
Arayış devam ediyor heycan 🤣

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bilinmeyen kitabın sırrını çözelim, yaprakları gözüken bu kitabın ilk ismi (Definenin ayak izleri)nokta dedektör firması tarafindan yayınlandı,yine bu kitap ikinci bir isimle piyasaya sürüldü,kitabın içerikleri Definenin ayak izlerinin aynısıdır, sadece kitabın ismi değiştirilerek insanları kandırmak amacı ile gelir etmek niyetiyle. yine nokta firması tarafından piyasaya sürüldü iki kitabıda alıp okudum, ikiside aynıydı , ikinci yayınlanan kitabın ismi şu an aklımda yok, yaprakları gözüken sayfalar ikinci kitaba ait.
Bende uğur elektronikten almıştım.100 tl boşa gitti.Bir arkadaşıma hediye etmiştim.Ben defineci dostuyum deyip defineciler üzerinden sömürü düzeniyle para kazanan,videolarda ağzından küfür hakaret eksik olmayan uzak durulması gereken uğurböceği olur kendisi.Zaten ifşa oldu,eskisi gibi sesi çıkmıyor artık.

Kitap bu;
Ekli dosyayı görüntüle 297878

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bende uğur elektronikten almıştım.100 tl boşa gitti.Bir arkadaşıma hediye etmiştim.Ben defineci dostuyum deyip defineciler üzerinden sömürü düzeniyle para kazanan,videolarda ağzından küfür hakaret eksik olmayan uzak durulması gereken uğurböceği olur kendisi.Zaten ifşa oldu,eskisi gibi sesi çıkmıyor artık.

Kitap bu;
Ekli dosyayı görüntüle 297878
nasil ifşa oldu hangi videoda 🙄 kitabini bende çok merak ediyordum pdf sini bulamadim söyledikleri yalanmiymiş.