Bilginize sunulur

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
iyide ustam çubukçulara ne faydası olur hurdaların ben çubukla uğraşmadığım için soruyorum
Metal testi, mineral testi yapilirken sag ele metal numuneleri alinir Kardasim. Numuneler ne kadar orijinal olursa o kadar guzel olur. Bu nedenle arasira tektek yapan arkadaslardan numune olsun diye para etmeyen parcalardan isteriz. Numuneler kucuk olunca, yas da ilerleyince bir muddet sonra cogunu kaybederiz. :((

gülbahçeli

Editör
Metal testi, mineral testi yapilirken sag ele metal numuneleri alinir Kardasim. Numuneler ne kadar orijinal olursa o kadar guzel olur. Bu nedenle arasira tektek yapan arkadaslardan numune olsun diye para etmeyen parcalardan isteriz. Numuneler kucuk olunca, yas da ilerleyince bir muddet sonra cogunu kaybederiz. :((
anladım gurban birsürü var fakat buralarda isteyen yok anlaşılan bizim yörede çubukcu fazla yok ?

gülbahçeli

Editör
Zamanla tanisirsin.
Birer tane ufak posete koy.
Guzel jest olur.
Senun yerlere de guzel guzel bakarlar.
;)
yok gurban isteyen olsa can gurban tanıdığım çubuktan anlayan yok buralarda genellikle makineci var yer çok nokta atışı yapan yok ne varsa kendinde var öğrenip kendi işini kendin yapacan götürdüklerimizde saolsun başkalarını alıp gidiyor anlayacağın satıyor onun için kimseye güvenmiyorım