Bilgilerinize ihtiyacım var

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Bir tane hoca buldum yerin videosunu gösterdim başladı orda 4 tane küp varmış da içi doluymuş da demeye başladı bu hocalar yerin altını nasıl görüyo anlamıyorum piyasada cidden hoca kalmamış

The Thing

C*
Süper Moderatör
Cinnileri kendi alemlerinde bırakın yaşasınlar, eğer gerçekten sert geliyorlarsa yani rahatsızlık, huzursuzluk, baş ağrısı vs. gibi kendinizi kötü hissediyorsanız orada işi bırakın derim,
işin içerisine birde hocalar girdiyse eğer vah o zaman halinize derim, kelin ilacı olsa idi başına sürerdi,
4 küp altın gördüm taife vermedi, pazarlık istediler yapamadım,siz biraz daha bana oradan tıngırdatın manileri belki taife başını ikna ederim gibi gibi gibi vs.vs.vs..
Vel hasıl içinde gerçek Allah korkusu olan adamın cinlerden korkusu olmaz,
gerçek bu işin havas ilmini bilen hoca yada alimlerin zaten bu işlerle de işi olmaz, her daim kendilerinin fani olduklarını bildikleri için sizlerle maneviyen yardım içersinde olurlar bu varlıklara karşı,
gerisi boş, üfürükçü ve tokatçıdılar.

Konumuza gelecek olursak; ailecek gaza gelmişler ve gazı yemişler, eğer musallat olmuşlar ise bunuda hakketmişlerdir, bilmedikleri işe neden giriştiklerinden dolayı, adam oraya size burada dedemizin mezarı var demişler, definemi var demişler.

saftilki

Moderatör
Moderatör

öldüremezler bu biraz sallamış,
defineyle çok ilgilenenleri 7:26. dk da anlatıyor

helekelik

Yeni Üye
Merhabalar herkese bir konuda bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var bir anneli kızlı bir tanıdığımız var bunların evine bir gün yabancı uyruklu insanlar gelip sizin evinizin bahcesınde dedemizin mezarı var evinizi bize satmanızı istiyoruz diyolar ve tabii anne kız evlerini satmıyorlar ve şüplenep bahçelerinin her yerini kazıyolar 2. 2,5 mt kazdıktan sonra topraktan zehirli bir gaz çıktığını iddia edip birde üç harfli gördüklerini iddda ediyorlar ve anne tabiri caizse kazdıktan sonra kafayı birazcık yemiş ve üç harftiler günlük gördüklerini söylüyorlar kısacası musallat olmuş ama kötülük yapmadıklarını söyledi kısa bir not evin bahçesindede çok eski bir kuyuda bulunmakta sizce burda ne olabilir de bunlara 3 harfli gözükmüş ve musallat olmuş yardımcı olursanız sevinirim
Satsın diye büyü yapmış olmasınlar.Gerekli sureler okunmuş tuzdan yesinler hergün.Yalasa bile yeter.Tövbe etsin.Zekatını versin.Bol bol sadaka dağıtsın.Allah a sığınsın.Namazlarını ne olursa olsun bırakmasın.Bükemediği eli öperler.Defolup giderler.İnsanla sonuna kadar uğraşırlar.İnsanın iradesi güçlüyse başa çıkamazlar.Buda Allah ı anmakla olur.Ne gelirse Allahtandır diyeceksin isyan etmeyeceksin.Temizlik yaparken sirke kullansınlar.Allahtan hakkıyla korkan bir insandan tüm canlılar korkar.Ama bir alim e götürmekte fayda var.Hayatlarını zehir ediyorsa bu iblisler yakılmaları caizdir.Ben böyleyim ben şöyleyim diyen sözde hocalardan uzak durun faydaları olmaz zararları olur.İstisnasız.Bir iyilik yapacaksan Allah rızası için o aileye yapacaksın.Para yerin dibine batsın.