Bilgi verebilirmisiniz..?

Blue.

Editör
İki haç iki mezar derde şu delikleri bir tarif et mübarek
Eyvallaha Ustam delikli kaya orman içinde bir yerde ormanıin içinde sadece bu bölgede böle kayalar var ormanı gezdim başka kaya yok sadece bu alanda var ustam @Kafkaslı bir kaç foto atayım o alan için

Alan bu Ustam farklı bı kayalar Horasan tipinde kayalar ?

Blue.

Editör
Kale veya kilise gizli kaçış tünelerine benzetim harabe bir kalede gördüm kaleye 300 mt uzakta üçgenimsi büyükçe bir kayadan çıkış vardı tünellerle gelip kayadan çıkmıştı
Doğru olabilir Ustam @deli firat
Bölgede volcanin geçtiği söyleniyor bu tünel romaya ait su tüneli idi sonra başka amaçla kullanılmış yenilenmis duvarları vs ve volcanin bu tünelleri kaçış olarak kullandığı söyleniyor Ustam

poseidon2023

Uzman
Araziyi görmeden ne diyelim
Yapabilecegin üstten cubukla tünelin boslugunu takip edebilirsin nereye gidiyor odaları bulabilecenmi tünel bazen ikiye üce ayrılır cubukları iyi kullan

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eyvallaha Ustam delikli kaya orman içinde bir yerde ormanıin içinde sadece bu bölgede böle kayalar var ormanı gezdim başka kaya yok sadece bu alanda var ustam @Kafkaslı bir kaç foto atayım o alan için

Alan bu Ustam farklı bı kayalar Horasan tipinde kayalar ?
Delikler aşağıya doğru devammı ediyor yoksa yoksa ķısa tas biçimindemi resimler sunak şeklinde temizle etrafını delikleri ortaya çıkar mübarek

Blue.

Editör
Araziyi görmeden ne diyelim
Yapabilecegin üstten cubukla tünelin boslugunu takip edebilirsin nereye gidiyor odaları bulabilecenmi tünel bazen ikiye üce ayrılır cubukları iyi kullan
Anladım Ustam ekip ve ekipman şart içerde yırtıcı hayvanlarda olabilir neyle karşılaşacağımız belli değil ama dediklerini yapacağım Ustam
Saygılarımla

Blue.

Editör
Delikler aşağıya doğru devammı ediyor yoksa yoksa ķısa tas biçimindemi resimler sunak şeklinde temizle etrafını delikleri ortaya çıkar mübarek
Anladim Usta bölge eski yaşam kalıntısı yâda mezarlık alanı olduğunu düşünüyorum Araştıracağım ihsallaha vesselam....

AmiralGold

Yeni Üye
Kardeş neyi bekliyosun al makineyi eline gir içeriye biyerden başla arayıpta bulamayan var böyle yeri ah bana bir denk gelmez ki :)))

kanije

Bilgili Üye
o tünelin genişliği ölç.80 cm genişliği varsa kilise kaçış tünelidir.ilk açan girişteki malı almış sana ne çıkarsa bahtına