Bilgi isteme ve bilmeyenlerinde faydalanması

CooL

Bilgili Üye
Selam sevgili ustalarım. Öğrenmek istediğim dere kenarında bir yerde kayada parmaksız ayak ve yanında kare oyma vardır. Bu işaretin çalışılmış tecrube edilmiş ustalar tarafından yorumlanması ve bilgi vermesi ve benim gibi bilmeyen arkadaşlarada ışık tutmasını istiyorum yorum ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim Saygılar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Senin işin zor. Nerde bir derin ayak gördüysem bir magraya attı beni )))
Ayak işareti genelevi işaretidir )))) derler o ayrı ayak )))

Seninkisi Magra dehliz içinde Kare oyma mezar. Çok eski dönem degil.
Sonraki işaretin Haç işareti cok yüksek ihtimal.
Senin gibi biri tek kare resim atar )))
Bunu yarın konuşalım uzun uzadıya sen resmi at ve sus ))) cevreyi ben anlatırım.
Birde bölgeyi yazarsan iyi olur. Sehri yazmasanda olur.
Kimsenin etlisine sütlüsüne karışmadan gidiyorduk bu gün çok acıldık konuara )))

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selam sevgili ustalarım. Öğrenmek istediğim dere kenarında bir yerde kayada parmaksız ayak ve yanında kare oyma vardır. Bu işaretin çalışılmış tecrube edilmiş ustalar tarafından yorumlanması ve bilgi vermesi ve benim gibi bilmeyen arkadaşlarada ışık tutmasını istiyorum yorum ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim Saygılar
Dereden karşıya geçip patikayı takip etmelisin yukarda düzlükte yığma çökünt veya çalılık olmalı, daha ileride namlı mezar varsa kontrol edilmeli birde dikili taş. Ayak için yorum çok yalnız bahsettığı patika varsa ortalarda biryerde patikaya sıfır denecek kadar mesafede birde mezar olmalı belki dikkatliincelersen düzme taşları görebilirsin. Selametle kal

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
aleykümselam
derenin karşı yakasında tek yığma ya da farklı bir kaya aramalısın

Turko

Uzman
Dere kenarında ayak işaretinin ne işi var başka birşey dır.

CooL

Bilgili Üye
Sedegor ustam resim konsunda haklısın lakin telefon arıza yaptı resimler gitti ama umarın en kısa zamanda resimleme ve yeniden araştırma için gideceğim.yorumlarını dikkatle okuyorum. Turko usta şimdi dere kenarında ayak işaretinin en işi var güzel soru onu bende bilmiyorum.neden ayak işareti olmasın ayak işareti dere kenarında olmazmı yada neden ayak işaretinin ne işi vcar dedin ayak işareti yerine kare oyma işaretinin ne işi var demedin.bende sizlere soruyorum zaten tecrube etmiş olan varsa öğreneyim bilmeyen arkadaşlarda yorumlardan öğrensin diye konu açtım.ayrıca bir işareti değerlendirirken su dere varmı sorusu oluyor buyurun size su yada dere işte.herzaman su soracak değiliz ya şimdide derede işareti soruyorum:) hepinizin tecrube edilmiş değerli yorumlarınızı bekliyorum ustalar.Saygılar