Belki 1000 yaşında iki ardıç

Şirvan

Operatör
Adana1234 suyu yutan delik altta bir odaya akıyordur. Cubukla bulduğunuz boşluk ölçüleri.nedir değerli tesbiti yaptınızmi. Dedektör var ise.oralarda.bir dolaşı

Adana1234

Member
Vallahi ustam derinlik nedir tam bilmiyorum amaa defalarca su döktüm hiç sızıntı yok suyu yutuyor kaya belkide çok uzak bi yerden çıkıyor belki çıkmıyordur garip durum . Konunun dışında bir sorum daha olacak haftaya resmini çeker gösteririm size . Kayada işaret parmak genişliğinde kalınlık değil dikkatinizi çekerim işaret parmağının ilk boğumu kadar kayadan dışarıda civi değil ama demir . Pas hertarafi çok dikkatli bakılmasa fark edilmez anlamı nedir acaba

ragıp

Uzman
Vallahi ustam derinlik nedir tam bilmiyorum amaa defalarca su döktüm hiç sızıntı yok suyu yutuyor kaya belkide çok uzak bi yerden çıkıyor belki çıkmıyordur garip durum . Konunun dışında bir sorum daha olacak haftaya resmini çeker gösteririm size . Kayada işaret parmak genişliğinde kalınlık değil dikkatinizi çekerim işaret parmağının ilk boğumu kadar kayadan dışarıda civi değil ama demir . Pas hertarafi çok dikkatli bakılmasa fark edilmez anlamı nedir acaba
güzel bir yer diyeyim
4 tarafından fotoğrafla
yine 4 tarafın 10m lik çevresini fotoğrafla
seni, sarı kızın üzerine dikiltiriz inşallah :23:

selametle

Adana1234

Member
Benim demiri farkettigim yerin onbes adım ön tarafında avuç içi büyüklüğünde madalyon bulunduğunu söyleyen bir çoban oldu . Ne kadar doğrudur söylediği bilemem ama dediği yerde işlem yapılmış belli

Adana1234

Member
Ustalarım foto şuan mevcut değil ama cumartesi çekerim inşallah ama çok merak ediyorum dik duran bir kaya iki ikibucuk metre var yüksekliği 1.75 noktalarinda 5 cm kadar belki dışarıda demir parçası ne kadarı çakılı onuda bilmiyorum pastan farkedilmeyecek halde . Nasıl tarif etsem enli değil kalın değil demir mi civi mi neyse artık ama çakabilmek için civi gibi başı filan da yok . İşaret parmağınızın dümdüz ezilmiş hali gibi bir demir . Tutup aşağı yukarı salladım kıpramıyor belkide olabildiğince uzundur kayanın içine. Haftaya gideceğim oraya . Uzak çünkü ben merkezdeyim orası yayla . Fotosunu da çekerim mutlaka . Ama o kayaların orada da TLf çekmiyor. Bi şekilde yüklerim fotoları. Lütfen ustalarım tarif ettiğim kadarına yorum yapabilir mi