Baslik bulamadım fikirlerinizi merak ediyorum

sinan6060

Yeni Üye
@Ledun Hocam size özelden ulaşmak istiyorum. Mümkün mü ? Yardımcı olur musunuz bana ? :)

Ledun

Bilgili Üye
@Ledun Hocam size özelden ulaşmak istiyorum. Mümkün mü ? Yardımcı olur musunuz bana ? :)
Hakkını helal et.
Prensip kararı aldım.
Özelden görüşmeler yapmıyorum.
Hiçbir sosyal ağa hesabim yok.
Geçmişte hepsini sildim.
Kafam da gönlüm de rahatladı elhamdülillah.

Karabulut

Operatör
Bizim köyde yaşlı biri var oda bir gün bana anlattı yıkılmış bir köprü var orda altından bir dikiş makinası varmış onada rahmetli bir söylemiş bahsettiği köprüde incele yaptım Güzel bir sunak buldum yön olarak büyük kayaları vermiş imkan olmadığı için nokta tespiti olmadı

sinan6060

Yeni Üye
Hakkını helal et.
Prensip kararı aldım.
Geçmişte hepsini sildim.
Anladım hocam. Demek ki zor durumlar yaşamışsınız. :)

sinan6060

Yeni Üye
Hakkını helal et.
Prensip kararı aldım.
Geçmişte hepsini sildim.
Ama hocam eğer olur da yardımcı olmaya karar verirseniz çok çok mutlu olurum. Elbette sizi zorlayamam asla. Geçmişte sıkıntı yaşamış olmasaydınız böyle bir karar almazdınız. Ama benim de cevremde bu konularda tecrübe sahibi olan insanlar yok. Güvenebileceğim birine ihtiyacım var. Bu platformda siz sevilen , sayılan bir insansınız. Bu yüzden size güven duygusu oluştu bende. Hocam dediğim gibi olur da yardımcı olmak isterseniz çok mutlu olurum. Saygılarımla :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bizim bahçede iki kazan altın var bahçe bağ Bostan ama bir cacık yok 😊 ekip biciyorum salatalık domates 🍅 şahane oluyor herkezde biliyor iki kazan var nasilnolucak bende çözemedim siz cozonce haber verin bizde bakalım alalım zengin olalım 😊
Pulluk dene şu aralar en iyi taktik 🤔

Ledun

Bilgili Üye
Ama hocam eğer olur da yardımcı olmaya karar verirseniz çok çok mutlu olurum. Elbette sizi zorlayamam asla. Geçmişte sıkıntı yaşamış olmasaydınız böyle bir karar almazdınız. Ama benim de cevremde bu konularda tecrübe sahibi olan insanlar yok. Güvenebileceğim birine ihtiyacım var. Bu platformda siz sevilen , sayılan bir insansınız. Bu yüzden size güven duygusu oluştu bende. Hocam dediğim gibi olur da yardımcı olmak isterseniz çok mutlu olurum. Saygılarımla :)
Güzel üslubuna dayanamadım.
Özel mesajı size açtım. Oraya yazın bakalım söyleyeceklerinizi. İnşallah yardımcı olacağım bir hususdur.

sinan6060

Yeni Üye
Güzel üslubuna dayanamadım.
Özel mesajı size açtım. Oraya yazın bakalım söyleyeceklerinizi. İnşallah yardımcı olacağım bir hususdur.
O kadar mutlu oldum ki anlatamam ustam. Rabbim ne derdiniz kederiniz varsa gidersin. Allah gönlünüze göre versin, cehennem ateşi ve kabir azabından korusun sizi. Hemen yazıyorum ustam. Gerçekten çok mutlu oldum. Allah razı olsun :)