Balkanlar işi gücü bıraktı Osmanlı hazinesi arıyor!

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Katılım
15 Ağu 2018
Mesajlar
3,860
Tepkime puanı
3,697
Puanları
23
Konum
♨️TATVAN♨️

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Katılım
15 Ağu 2018
Mesajlar
3,860
Tepkime puanı
3,697
Puanları
23
Konum
♨️TATVAN♨️
[QUOTE = "Kamhi Leonard, postimi: 730390, anëtar: 20819"]
Më mirë do të ndryshoni adresat e kohës në FB.
[URL unfurl = "e vërtetë"] https://touch.facebook.com/daniel.daniel.790?refid=7 [/URL]
[/QUOTE]
[USER = 17726] @Danieli [/USER]
Nuk e kuptoj cfare po thua shok?🙄
[/QUOTE]
keni dashur të shkëmbeni adresa fb, apo jo?
[/QUOTE]
Unë nuk e kuptoj se çfarë nënkuptoni me ndryshimin e adresës në fb Deniele shoku .. Do ta vlerësoja nëse mund të shkruash pak më qartë dhe qartë vëlla. cfare doni konkretisht shoku ..?
 

Danieli

Member
Katılım
6 Kas 2017
Mesajlar
81
Tepkime puanı
8
Puanları
2
[QUOTE = "Kamhi Leonard, postimi: 730393, anëtar: 20819"]
[URL unfurl = "e vërtetë"] https://touch.facebook.com/daniel.daniel.790?refid=7 [/URL]
[/QUOTE]
[USER = 17726] [USER = 17726] @Danieli [/USER] [/USER]
Nuk e kuptoj cfare po thua shok?🙄
[/QUOTE]
keni dashur të shkëmbeni adresa fb, apo jo?
[/QUOTE]
Unë nuk e kuptoj se çfarë nënkupton me ndryshimin e adresave në fb Deniele shoku .. Do ta vlerësoni nëse mund të shkruani pak më qartë dhe qartë vëlla. cfare doni konkretisht shoku ..?
[/QUOTE]
Në njoftimin që më ishte shkruar në fillim, më dukej sikur doje adresën e fb ose e-mail. me sa duket e kam keqkuptuar.
 

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Katılım
15 Ağu 2018
Mesajlar
3,860
Tepkime puanı
3,697
Puanları
23
Konum
♨️TATVAN♨️
[QUOTE = "Kamhi Leonard, postimi: 730393, anëtar: 20819"]
[URL unfurl = "e vërtetë"] https://touch.facebook.com/daniel.daniel.790?refid=7 [/URL]
[USER = 17726] [USER = 17726] @Danieli [/USER] [/USER]
Nuk e kuptoj cfare po thua shok?🙄
[/QUOTE]
keni dashur të shkëmbeni adresa fb, apo jo?
[/QUOTE]
Unë nuk e kuptoj se çfarë nënkupton me ndryshimin e adresave në fb Deniele shoku .. Do ta vlerësoni nëse mund të shkruani pak më qartë dhe qartë vëlla. cfare doni konkretisht shoku ..?
[/QUOTE]
Në njoftimin që më ishte shkruar në fillim, më dukej sikur doje adresën e fb ose e-mail. me sa duket e kam keqkuptuar.
[/QUOTE]
@Daniele ☺ jo vella, nje gje e tille nuk deshirohet .. :) keqkuptim total :) Ju uroj forma të mira🤗🤗
 

Danieli

Member
Katılım
6 Kas 2017
Mesajlar
81
Tepkime puanı
8
Puanları
2
[QUOTE = "Kamhi Leonard, postimi: 730396, anëtar: 20819"]
[USER = 17726] [USER = 17726] [USER = 17726] @Danieli [/USER] [/USER] [/USER]
Nuk e kuptoj cfare po thua shok?🙄
[/QUOTE]
keni dashur të shkëmbeni adresa fb, apo jo?
[/QUOTE]
Unë nuk e kuptoj se çfarë nënkupton me ndryshimin e adresës në fb Deniele shoku .. Do ta vlerësoni nëse mund të shkruani pak më qartë dhe qartë vëlla. cfare doni konkretisht shoku ..?
[/QUOTE]
Në njoftim që më parë u shkrua në fillim, më duket sikur të drejtohem në fb ose e-mail. me sa duket e kam keqkuptuar.
[/QUOTE]
@Daniele ☺jo vella, nje gje e tille nuk deshirohet .. :)keqkuptim total :)Ju uroj forma te mira🤗🤗
[/QUOTE]
👌
 

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Katılım
24 Eyl 2013
Mesajlar
2,118
Tepkime puanı
3,008
Puanları
23
@Danieli google translate den türkçe ye çevirip yazarsan burda ki herkes yazdıklarını okumak için çeviri kullanmak zorunda kalmayacak. Sadece 1 kişi çeviri kullanmış olacak. O da sensin :)
 
Üst