Balık

Karamel

Member
Değerlendirmeye alınınca anıt mezar mevzusu gibi ama çevresi ile birlikte ele almak gerekir.
Ustam ben üçgen oymalarda gördüm küçük doğaldır dedim fotoğrafını çekmedim ama bölge sanırsın böyle kayalar üst üste dizilmiş birini çeksen hepsi gelecek gibi

Karamel

Member
Ustam dunsunceniz nedir üstteki kaya alttakine bakıyor

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Son düzenleme:

Karamel

Member
Ekli dosyayı görüntüle 263128

Bunlar balıksa bende noel babayım:D
Şaka bir yana,burada tamamen erozyona uğramış,kırılmış dökülmüş taşlar var.Bunlardan bir anlam çıkarmak aşırı iyimserlik olur.

Bak bende kafasını çıkarmış bir yılanla uzaylı suratı buldum.

Ekli dosyayı görüntüle 263129
Ah sizi editörler çok sakacisiniz ?bu 2 oldu ustam normalde bende görmemiştim ama işten anlayan birisi çizdi attı olabilir dedim

Karamel

Member

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Karamel ustam yerin çok güzel, çizdiğim yerlerde özellikle değerli tespiti gerekir, sonra boşluk bak oda mahsen nerde? yalnız ustalık ister, can güvenliğiniz hep ön planda olsun, izinsiz kazıdan kaçınalım, başarılar diliyorumEkli dosyayı görüntüle 263130

bölge olarak doğu veya güneydoğu galiba her neyse, butaşların kenarındaki bitki bizim buralarda da çok var,genelde boş olmaz, rastgele kardeş

Karamel

Member
@Karamel ustam yerin çok güzel, çizdiğim yerlerde özellikle değerli tespiti gerekir, sonra boşluk bak oda mahsen nerde? yalnız ustalık ister, can güvenliğiniz hep ön planda olsun, izinsiz kazıdan kaçınalım, başarılar diliyorumEkli dosyayı görüntüle 263130

bölge olarak doğu veya güneydoğu galiba her neyse, butaşların kenarındaki bitki bizim buralarda da çok var,genelde boş olmaz, rastgele kardeş
Ustam değerli yorumunuz için teşekkürler bölge iç Anadolu bölgesi benim canim daha değerli yorumunuz için teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin