Balık işareti. Ve hac.

Roj

Member
Selam aleyküm ustalarım
Kış Glmisti bizim oralara. Kaç. Aydır. Yokum. Sitede :)
Bugün size. Biyer Atacam. Güzel bir yer. Çok zor bir yer.
Uğraşmayacagim. Onun için oturduğum yerden 360 drc çekiyorum etraf görünsün diye

Yorumlarsanız sevinirim. Maksat. Çözülsün
Ve. Tecrübeler edinsn herkes

Ekli dosyalar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu akar suyun akış yönü hangi yöndür . Lütfen tam yönü söylermisiniz

Roj

Member
hocam asagi dogru akiyo koprunun ustunde cektigim foto dan bakarsaniz tam yon gidiyor yani bu tarafa gelmiyor guneye dogru akiyor 700 mt re sonra batiya dogru akan murat nehriyle birlesiyor

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu derenin akarı boyunca bir şelale yada şarlak mevcutmu

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Resimler yan çekilmiş daha doğrusu resmi çekerken ya ekran döndürmeyi devre dışı bırakmışsın ya da yanlış tarafa çevirip çekmişsin. Bu durumda pek az yorum alabilir konunuz. Çünkü bunu yorumlamak için uğraş gerekecek. En azından resimleri telefondan düzenleyip yükleyebilirsiniz. Hayırlı forumlar

• Beğen
Tepkiler: Roj

Roj

Member
Resimler yan çekilmiş daha doğrusu resmi çekerken ya ekran döndürmeyi devre dışı bırakmışsın ya da yanlış tarafa çevirip çekmişsin. Bu durumda pek az yorum alabilir konunuz. Çünkü bunu yorumlamak için uğraş gerekecek. En azından resimleri telefondan düzenleyip yükleyebilirsiniz. Hayırlı forumlar
buyur ustam yuklledim
burayi ben kimseden duymadim kucukken 9 yil var tahminimce cocuktum balik tutuyrdum
2 tane siyah renge rover lux arac
ve ininceki fiyakali kisiler
beni onemsemeyip oranin fotorafni cekti videoya aldilar etrafi
ogun neden kayaliklari bu kadraja aldiklarini cok merak etmistim gerckten gecen gun bunu sizinle paylasmak istedim ve gidip foto cektm .
bu insanlar ozmn burda ne buldiku yada bulackti ki foto cektiler
ztn cok zor bir yer kimse calisamaz devlet destkli olmadan ama bu konuyu ve burayi cozmek guzel olackti

Ekli dosyalar

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Resimde kırmızı daire içine aldığım bir silüet var ve sağ tarafında sizin balık dediğiniz benim de göz olarak değerlendirdiğim bir işaret ve hemen altında kare içine aldığım bir oyma var. Tahminimce oyma dikdörtgen olmalı çünkü silüet bayana benzemekte. Bunların bir teyidini alalım ve bu işaretlerin nereye baktıklarını da resimleyelim. Bunun için karşı kıyıya geçip silüetin tam üst hizasında karşı kıyıyı ve araziyi resimlemeniz gerekecektir. Sağ tarafta kırmızı daire içine aldığım haçı araştırın işçilik var mı yok mu işaret tam olarak nedir görelim. Ustalar tecrübelerini paylaşacaklardır inşaAllah. Hayırlı forumlar.

IMG_20210317_192415.jpg